24 сентября 2022
Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що рішення глави Кремля Володимира Путіна розпочати війну проти України може бути наслідком його ізоляції під час пандемії коронавірусу. Про це повідомляє CNN.
"Усім зрозуміло, що лідер, який вирішив розпочати війну, лідер, який вирішив піти на ескалацію, - це президент Путін. І я не маю раціонального пояснення (чому він почав війну проти України, - ред.). Мені здається, це комбінація стратегії німецької інтервенції, і, я сказав би, наслідків COVID-ізоляції Путіна під час пандемії", - зазначив Макрон.
Президент Франції також заявив, що рішення про мобілізацію в РФ він вважає помилкою та втраченою можливістю "піти шляхом до миру".
Нагадаємо, 11 вересня Макрон розмовляв із Путіним під час відеоконференції. Вони обговорили ситуацію в Україні, зосередившись на питанні відновлення безпеки Запорізької АЕС.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кім Чен Ин пообіцяв поставити памʼятник корейцям, які воювали за РФ 29 апреля 2025
Пхеньян повторив заяву Москви про нібито "повне звільнення" Курської області РФ від ЗСУ.
Новий хіт FENOMENAL’ від Наді Дорофєєвої впевнено витіснив російську пісню з топ-1 у чарті 29 апреля 2025
Дорофєєва впевнено витіснила російську пісню з топ-1 у чарті: в чому феномен її нового хіта, який за лічені дні підкорив українців Пісня стала успішною навіть без супровідного відео
У Windows 11 з'явилася можливість вимкнення фільтру ненормативної лексики 29 апреля 2025
У Windows 11 з'явилася можливість вимкнення фільтру ненормативної лексики