2 апреля 2025
Президент Франції Емманюель Макрон уперше висловився щодо вироку лідерці ультраправих Марін Ле Пен, наголосивши на незалежності правосуддя та рівності всіх перед законом. Про це повідомила речниця французького уряду Софі Пріма на брифінгуу середу, 2 квітня.
Макрон також засудив погрози на адресу суддів, які ухвалили рішення у цій справі.
"Президент повторив три речі. По-перше, правосуддя є незалежним, по-друге, що погрози на адресу суддів, які внесли вирок лідерці Національного об'єднання, є абсолютно неприйнятними, а по-третє, всі мають право на рівне правосуддя, і закон однаковий для всіх", - зазначила речниця.
Окремо глава Французької держави нагадав, що усі учасники судових процесів "мають право на апеляцію".
Нагадаємо, раніше речниця Держдепу США Теммі Брюс, відповідаючи на запитання про рішення суду стосовно Ле Пен, заговорила про "занепокоєння" через те, що "людей усувають від політики".
Вона також заявила журналістам, що американське зовнішньополітичне відомство "в курсі повідомлень про її вирок".
Зазначимо, що Ле Пен морально підтримала не лишеадміністрація Трампа, а ще й підручники російського диктатора Володимира Путіна. Зокрема, Дмитро Пєсков вважає, що цей вирок свідчить про "відхід європейських країн від демократичних принципів".
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Канада передасть Україні броньовики і РЕБ 7 июня 2025
До оборонного пакета увійшли бронетранспортери Coyote та Bison, а боєприпаси і засоби РЕБ.
Windows 11 буде автоматично уповільнювати процесор, коли комп'ютер не використовується 7 июня 2025
Windows 11 буде автоматично уповільнювати процесор, коли комп'ютер не використовується
Військові Казахстану навчатимуться у Британії 7 июня 2025
У межах нової угоди військовослужбовці Казахстану здобуватимуть освіту у британських військових академіях, проходитимуть підготовку у сфері миротворчих операцій та вивчатимуть англійську мову.