Макс Барських випустив пісню до Нового року та розповів, як зустрічатиме зимові свята

10 декабря 2022

Популярний український співак Макс Барських випустив пісню до Нового року. Англомовний трек під назвою BEFORE WE SAY GOODBYE, у розумінні артиста, демонструє, що українці продовжують сміятися крізь сльози та радіти життю, незважаючи на жахи війни.

Прем'єра синглу відбулася на всіх стрімінгових платформах, а на YouTube було оприлюднено кліп до композиції. Там його вже встигли оцінити коментатори, назвавши трек по-справжньому зворушливим та чарівним.

Музикант поділився, що з 24 лютого він веде певний музичний щоденник. Усі його пісні, що вийшли у період повномасштабної війни, уособлюють якийсь етап у житті артиста та всієї України.

"До кожного етапу цього року я пишу свій саундтрек. "Буде весна" була присвячена першим дням після 24 лютого, справжній біді, якою стала для нас війна. "Чекай мене" – моє особисте звернення до кожного українця, який був змушений покинути свій дім, та військовим, що боронять нашу свободу зі словами підтримки, очікуючи на їхнє повернення. "Україна" присвячена нашому єднанню, тому диву, завдяки якому згуртувалися усі українці всередині країни та за її межами. "Римую" – трек-посвята усім закоханим, які вже майже рік спілкуються один з одним крізь екрани телефонів, – поділився Барських.

Саме тому новорічний трек став логічним продовженням цього "музичного щоденника".

"ЗЗ початком зими мені захотілося створити саундтрек до Нового року. Бо попри біль та тугу, що накопичилася протягом довгого часу, ми продовжуємо сміятися крізь сльози, намагатися радіти життю та дякувати новим світанкам і заходу сонця. Тому в пісні BEFORE WE SAY GOODBYE танцювальний біт зливається з мінорними акордами та ліричною мелодією", – коментує прем'єру виконавець.

За дві години після публікації (на момент написання новини) під кліпом зібралося більше сотні коментарів. Слухачі пишуть: "Як гарно, як зворушливо і по-справжньому чарівно!", "Твоя музика дарує незабутні відчуття та прекрасні емоції. Дивовижно красиво і дуже ніжно. З прем'єрою", "Чудова пісня".

Також Барських розповів, що планує зустрічати 2023 рік у Києві. Напередодні він проведе концерт.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Барських відповів, чому українці намагаються захистити себе від усього російського, включаючи мову, культуру і навіть тих росіян, яких звикли називати "хорошими" через їхню антипутинську позицію. Як пояснив музикант, агресія Кремля, постійний терор, знищення мирного населення та незаконна анексія українських територій "відкидають тінь на всіх росіян і нівелюють їхню культурну спадщину".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Пелехата Лебідь насмішила зачіскою в умовах відсутності води і світла 25 января 2026

Телеведуча Олена=Христина Лебідь насмішила своїх шанувальників кумедним знімком, який вдало описує всіх українців, які після численних атак РФ на енергосистему змушені сидіти без світла, води та тепла.

Європа почала підготовку до імпортозаміщення американських технологій 25 января 2026

На фоні зростання геополітичної напруженості з США країни Європи почали розробляти плани щодо того, що раніше здавалося немислимим — вони хочуть розірвати зв'язки з американськими технологіями на користь власних альтернатив, пише The Wall Street Journal.

Співачка Slavia з чоловіком та 7-місячним сином у вишиванці попозувала для милих фото у театрі 25 января 2026

Колишня дружина співака DZIDZIO, співачка SLAVIA (Ярослава Притула-Павлюк) потішила своїх прихильників фото з чинним чоловіком Андрієм Павлюком та їхнього спільного 7-місячного сина Лева.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

https://mnpdownloads .com/ 4.1
https://mnpdownloads .com/

Отзывов: 1

Фіщенко Яків  
Фіщенко Яків

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше