14 января 2021
Колишня перша леді Марина Порошенко хотіла би, щоби її доньки мали хлопців-українців, аби вона могла розмовляти з онуками рідною мовою.
А ще дружина експрезидента мріє передавати традиції своєї сім’ї з покоління у покоління.
Про це вона розказала у програмі "Люди великого міста" на телеканалі Kyiv Live.
Говорячи про традиції своєї родини, у якій до минулого року за столом збиралося 4 покоління, Марина Порошенко зазначила, що молодші діти звикли бути на свята вдома.
"Вони виросли в цих традиціях, і я думаю, це вже частина їхнього життя також, для них це абсолютно природно", - зауважила депутатка Київради.
Порошенко також наголосила, що не примушує дітей поважати ці традиції.
"В першу чергу ми з нашими дітьми – друзі. Вони вже дорослі, наймолодшому – 19 років. Тому бути на свята з родиною – це вже їх вибір. За що я їм дуже вдячна і ціную це. Їх тягне до батьківського дому", - сказала вона.
На запитання ведучої, чи приводили вже дівчата своїх хлопців на свята додому, марина сказала:
"Поки не було офіційної презентації.. У них є друзі, наскільки це серйозно – я поки що не буду коментувати, усьому свій час".
На уточнення, чи хлопці з України, Порошенко зазначила:
"Хлопці українські, обов’язково. Це теж той показник, наскільки вони прив’язані до дому, до рідної землі. І мені б дуже хотілося зі своїми онуками спілкуватися рідною мовою, щоб я могла своїм онукам на ніч розказувати українські казки".
Також Марина Порошенко розказала, страви якої кухні вони в родині люблять найбільше.
"Безумовно, кожного дня у нас українська кухня. Вона для нас звична, найсмачніша, універсальна і доступна щодня. Але мені подобається світова кухня. Це італійська, французька, азіатська кухня. Ми дуже часто з дітьми фантазуємо, купуємо якісь продукти, щоб приготувати вдома щось новеньке", - поділилася колишня перша леді.
Нагадаємо, діти Порошенків отримують вищу освіту в Лондоні, де перед цим навчалися у коледжі.
Фото з Facebook Порошенка
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вчені зі Стенфордського університету опублікували нове дослідження, в якому вони пророкують світле майбутнє покращеній геотермальній енергетиці (EGS). До недавнього часу енергію забезпечували геотермальні джерела в сейсмічно активних зонах з виходом на поверхню. У майбутньому це буде пов’язано з масовим бурінням свердловин із закачуванням туди води для нагріву, без прив’язки до природних джерел — це буде вигідніше, ніж будь-яка інша сучасна енергетика.
Мерц відреагував на ідею армії ЄС в Україні 1 февраля 2026
Канцлер ФРН висловив скептицизм щодо можливої участі європейських миротворців в Україні після війни.
Спецтрибунал працюватиме у Страсбурзі та Нідерландах - експерт 1 февраля 2026
На підтримку стартових заходів зі створення спеціального трибуналу для РФ Європейський Союз виділив 10 мільйонів євро.