Марк Ронсон та донька Меріл Стріп Грейс Гаммер одружилися

8 сентября 2021

Відомий музикант і продюсер Марк Ронсон та акторка Грейс Гаммер відсвяткували весілля. Про це щасливий чоловік розповів в інстаграмі у свій день народження, додавши зворушливий текст-присвяту коханій.

«Моєму найщирішому коханню… Неочікувано тобі вдалося зробити мій 45-й рік найкращим у моєму житті. Я впевнений, що мені знадобилося 45 років, аби стати чоловіком, що вартий твого кохання. Сподіваюся, кожен свій наступний день народження я проводитиму поруч із тобою, і так до самої смерті. Назавжди твій. І так, ми одружилися», — написав Марк.

Коли саме відбулося весілля, наразі невідомо. Нагадаємо, що пара почала зустрічатися навесні, а вже у червні Марк освідчився Грейс.

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Медики вияснили, що хантавірус в Україні не передається між людьми 29 июля 2026

Хантавірусна інфекція не є новою для України та продовжує фіксуватися на території країни. Водночас штам, який поширений в Україні, не передається від людини до людини. Лікарі закликають не ігнорувати симптоми та вчасно звертатися по медичну допомогу.

Ранні симптоми ревматоїдного артриту перерахували вчені 28 июля 2026

Ревматоїдний артрит – це хронічне системне захворювання сполучної тканини, яке вражає частіше дрібні суглоби кистей…

Стало відомо, у скільки Румунії обійшлося збиття російських дронів 28 июля 2026

Збройні сили Румунії витратили близько €1,5 млн за три дні операцій. Основну частину витрат становили ракети AIM-9X.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

MED PROTECT LLC 5.0
MED PROTECT LLC

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше