Маші Єфросініній у Росії оголосили вирок – 7 років в'язниці заочно

16 сентября 2023

Басманний районний суд Москви розглянув сфабриковану справу проти української телеведучої Марії Єфросініної. Після сміховинного засідання місцеві продажні судді оголосили вирок – 7 років ув'язнення в колонії заочно. Знаменитість уже відреагувала на новину, назвавши росіян рабами, а їхнього вождя Володимира Путіна – "плішивим".

У РФ також заборонили українській зірці вести соціальні мережі, про що повідомили пропагандисти. Це особливо розсмішило ведучу (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Звісно, рішення московського суду буде тільки на папері. Жодних важелів впливу на Марію Єфросініну росіяни не мають. Пропагандисти, які злетілися на цей судовий шабаш, заявили, що прокурор вимагав для українки сім років колонії загального режиму, але "попросив врахувати", що вона має маленьку дитину.

Додамо, що українку судили у справі про "фейки". Це абсурдне звинувачення передбачає, що вона нібито свідомо брехала про тероризм російських окупантів. Українка знайшла що відповісти суду та своїм колишнім колегам.

"Ми не просто не братні народи! Ми вам – вороги на покоління. І ви всі, мої російські колеги, читайте далі уважно. Мені чхати на всі ці вироки! Знаєте чому? Бо я вільна: у своїх діях, у своїх висловлюваннях, у своїх рішеннях! У своїй країні! Я вільніша за вас, рабів! І вашої всієї плішивої влади! Вона піде рано чи пізно! Вона залишить вас у руїнах власної ганьби перед усім світом", – написала Марія Єфросініна.

Нагадаємо, кримінальну справу проти уродженки Керчі порушили 7 квітня 2022 року, а приводом для неї стали публікації в Instagram телеведучої. У березні цього року її оголосили у розшук, а 18 травня 2023 року стало відомо про так званий заочний арешт артистки.

Тоді зірка відреагувала на шабаш своїх хейтерів у суді, написавши, що "вже почала непокоїтись".

До речі, влітку 2022 року той самий Басманний районний суд Москви заочно заарештував українського журналіста Дмитра Гордона.

Раніше OBOZREVATEL писав, що в Росії полюбляють оголошувати "полювання за головами" на людей, чиїм духом у країні-терористці й не пахне, щоб створити видимість роботи. Так, нещодавно в розшук було оголошено актора Олексія Паніна.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Аероколапс: Україна третю добу атакує РФ дронами 21 июля 2025

Росавіація заявила про введення плану Килим, що передбачає тимчасову заборону на відправку і прийом цивільних рейсів в аеропортах Домодєдово і Внуково. Атака на Москву триває.

Малярія повертається до Зімбабве: американський «щит» зник 21 июля 2025

Малярія повертається до Зімбабве: американський «щит» зник

Експериментальна ШІ-модель OpenAI досягла рівня золотого медаліста на Міжнародній математичній олімпіаді 21 июля 2025

Експериментальна ШІ-модель OpenAI досягла рівня золотого медаліста на Міжнародній математичній олімпіаді

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Sportlife 0.1
Sportlife

Отзывов: 1

3 род.дом, Киев 2.1
3 род.дом, Киев

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше