Маск живе у маєтку Трампа: ЗМІ з'ясували, скільки він за це платить

2 января 2025

Американський мільярдер Ілон Маск, який активно підтримував республіканця Дональда Трампа під час передвиборчої кампанії, багато часу проводить в маєтку обраного президента США Мар-а-Лаго. Аби бути у цей час ближче до Трампа, Маск орендує у його маєтку котетдж. Про це у вівторок, 31 грудня, пише The New York Times. 

"Одна ніч у цьому котеджі в Мар-а-Лаго зазвичай обходиться в 2000 доларів", - пишуть журналісти.

Будинок, в якому зупинявся Ілон Маск, має назву Баньян і знаходиться в кількох сотнях футів від головного будинку. 

"Проживання на території Мар-а-Лаго допомогло забезпечити Маску легкий доступ до Трампа. Він може заглянути на вечерю Трампа, наприклад, на ту, яку він нещодавно провів із суперником Маска, засновником Amazon Джеффом Безосом", - сказано в статті. 

Зазначається, що Маск не єдиний член найближчого оточення обраного президента, який ночував у маєтку Трампа. Обраний віцепрезидент Джей Ді Венс зупинявся в одному з котеджів у Мар-а-Лаго, коли він був у Палм-Біч, і загалом часто бував там після виборів.

"Кажуть, що й інші користувалися котеджами з дня виборів. Але мало хто був настільки ж всюдисущий, як Маск", - пише ЗМІ із посиланням на джерела. 

Газета уточнює, що співробітники клубу зазвичай не виставляють рахунки гостям до кінця їхнього перебування, залишаючи відкритою можливість того, що Трамп вирішить не стягувати плату з Маска або зменшить розмір рахунку.

"Але Трамп, як відомо, не ухиляється від можливостей отримання доходу", - йдеться в статті. 

Нагадаємо, Ілон Маск став першою людиною, чиї статки сягнули 400 мільярдів доларів. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Google перекриває лазівку: YouTube перестав працювати у фоновому режимі без Premium 31 января 2026

Google перекриває лазівку: YouTube перестав працювати у фоновому режимі без Premium

Польща створить "безпрецедентну" антидронову систему Сян 31 января 2026

Система складатиметься з 18 антидронових батарей, 52 вогневих і 18 взводів управління та 703 транспортних засобів.

У Києві поліція отримала численні повідомлення про мінування 30 января 2026

У Києві поліція отримала численні повідомлення про мінування

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

maybeloan.com 5.0
maybeloan.com

Отзывов: 1

BELSTA 5.0
BELSTA

Отзывов: 1

https://mnpdownloads .com/ 4.1
https://mnpdownloads .com/

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше