14 июля 2024
Американський мільярдер Ілон Маск вніс пожертву до фонду, який виступає на підтримку експрезидента США Дональда Трампа на майбутніх президентських виборах, пише Bloomberg із посиланням на власні джерела.
Повідомляється, що таким чином Маск хоче "залишити слід на політичному ландшафті США".
Сума пожертвування не розголошується, але її назвали значною.
Маск ще публічно не підтримав жодного із кандидатів на вибори 2024 року, і на початку цього року заявив, що не планує фінансування ані кампанії Трампа, ані кампанії Байдена на президентських виборах 2024 року.
Раніше повідомлялося, що Маску загрожує штраф за торгівлю синіми галочками.
Повідомлялоя також, що Ілона Маска звинувачують у домаганнях.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Родина Кадирова сама собі вручила понад 80 нагород 9 августа 2025
Рамзан Кадиров особисто зібрав понад 30 нагород, зокрема відзнаку за "заслуги перед стоматологією".
ЗМІ: Полковника з делегації Швейцарії в ОБСЄ підозрюють у передачі даних РФ 9 августа 2025
Високопосадовця відкликали до Швейцарії у покарання, оскільки влітку 2024 року він "передав Росії певну інформацію".
Xiaomi представила домашню камеру відеоспостереження Smart Camera 4C 3.5K із підтримкою відео 3.5K 9 августа 2025
Xiaomi представила домашню камеру відеоспостереження Smart Camera 4C 3.5K із підтримкою відео 3.5K