27 ноября 2024
Мільярдер Ілон Маск, якому обраний президент США Дональд Трамп підготував посаду у своїй адміністрації, відреагував на прохання президента Джо Байдена до Конгресу про виділення додаткових 24 млрд доларів на допомогу Україні зброєю і поповнення запасів США. Про це свідчить коментар бізнесмена в його мікроблозі в соцмережі Х.
Майбутній чиновник адміністрації Трампа, що під час президентський виборів розігравав серед виборців один мільйон доларів, скептично поставився до прохання Байдена.
"Це не окей", - заявив Маск.

Як ми вже писали, наближені до обраного президента США Дональда Трампа розкритикували дозвіл чинного президента Джо Байдена завдавати далекобійні удари по Росії американськими ракетами.
Додамо, що в США сенатори-демократи, член комітету із закордонних справ Джин Шахін та голова комітету із збройних сил сенату Джек Рід закликали Пентагон провести розслідування щодо зв'язків бізнесмена Ілона Маска з Росією.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Microsoft запустила додаток, який робить Bing пошуковою системою за замовчуванням у всіх браузерах 23 августа 2026
На офіційних серверах завантаження Microsoft виявилося неоднозначне застосування Microsoft Recommended Search Settings (Рекомендувані налаштування пошуку Microsoft), єдина функція якого — встановити в доступні в системі браузери розширення, які роблять Bing пошуком за замовчуванням і задають Bing як домашню сторінку, а по завершенні налаштування відкривають сторінку з пропозицією «винагороди» за зміну пошукової системи.
Як швидко дати відпочити очам у середині дня 23 августа 2026
Якщо багато часу проводити за комп’ютером, то очі рано чи пізно втомляться, може з’явитися відчуття…
Європа планує профінансувати утримання військ США - ЗМІ 23 августа 2026
Країни Східної Європи готові взяти на себе частину витрат на американські бази через позицію Трампа.