16 марта 2025
Департамент ефективності державного управління (DOGE), який очолює мільярдер Ілон Маск, припинив фінансування Гуманітарної дослідницької лабораторії Єльського університету, що допомагала з пошуком українських дітей, викрадених Росією. Про це напередодні повідомила газета The Telegraph із посиланням на речника Єльського університету.
"Дослідникам з Гуманітарної дослідницької лабораторії (HRL) нещодавно повідомили про те, що державне фінансування їхньої роботи щодо війни в Україні припинено", – сказав він.
За словами речника, HRL розслідує гуманітарні кризи по всьому світу, використовуючи дані із відкритих джерел та аналіз.
Зазначається, що команда Єльського університету допомагала з виявленням викрадених дітей, працюючи спільно з Bring Kids Back UA, кампанією, започаткованою президентом України Володимиром Зеленським. Загалом їм вдалось повернути близько 1240 дітей.
Нагадаємо, Росія примусово перемістила майже 20 тисяч українських дітей. Такі дані озвучував уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
58-річна Хаєк знялася для модного журналу Marie Claire у неймовірних образах 16 марта 2025
58-річна мексиканська акторка Сальма Хаєк знялася для модного журналу Marie Claire у неймовірних образах та розповіла, чи досі почувається сексуальною.
Навіщо додавати до кави оливкову олію: всього одна чайна ложка, а скільки користі 16 марта 2025
Тільки-но заварена кава дарує бадьорість з самого ранку. Ми часто додаємо в неї молоко, вершки, цукор або навіть спеції, але мало хто здогадується про особливий інгредієнт, що сприяє зниженню рівня цукру в крові.
У ФРН домовилися щодо €3 млрд на зброю Україні 16 марта 2025
Три головні політсили Німеччини домовилися щодо радикального плану збільшення витрат на оборону та інфраструктуру.