30 декабря 2013
На востоке Сальвадора проходит массовая эвакуация, после того как утром в воскресенье началось извержение вулкана Чапаррастик. Жители региона говорят, что слышали мощный взрыв, перед тем как вулкан начал выбрасывать в воздух на высоту 5 километров пепел и дым.
Силы гражданской обороны заверяют, что в результате извержения никто из людей не пострадал, однако эвакуируют всех, проживающих в пределах трехкилометровой зоны вокруг вулкана.
Отметим, что последний раз извержение вулкана Чапаррастик произошло в 1976 году.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
profinews.com.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Дедалі більше німців відмовляються служити в армії 15 июля 2026
Цьогоріч уряд зобов'язав усіх німців від 18 років заповнити анкету про готовність служити та пройти медичний огляд.
ЄС дозволив не робити батареї в Apple Watch та інших носимих гаджетах змінними 15 июля 2026
Європейська комісія внесла зміни до регламенту щодо акумуляторів, звільнивши певні категорії носимих пристроїв, включаючи годинники Apple Watch, від обов'язку виробників забезпечувати можливість заміни батареї користувачами.
Google показала мультимодальний ШІ-модуль для Pixel 10, який працює без інтернету 15 июля 2026
Компанія Google анонсувала ШІ-модель Gemma 4 E2B для TPU, яка пройшла оптимізацію для ШІ-чіпа, що використовується в смартфонах серії Pixel 10. Алгоритми Gemma є відкритими ШІ-моделями ІТ-гіганта, здатними функціонувати локально безпосередньо на пристрої користувача. Новий алгоритм Google представила в рамках заходу I/O India.