Мавпяча віспа: Китай посилює контроль в’їзду до країни

16 августа 2024

У відповідь на зростання у світі кількості заражень мавпячою віспою (вірус mpox) Китай на шість місяців посилює заходи контролю на в’їзді до країни. Про це повідомляється на сайті уряду Китаю.

Посилені заходи контролю набули чинності 15 серпня і діятимуть протягом щонайменше шести місяців.
 
Обов’язковій перевірці підлягатимуть люди, які прибувають із країн та регіонів, де були підтверджені випадки зараження віспою мавп. Якщо хтось із таких прибулих має низку симптомів, як лихоманка, головний біль, біль у спині, м’язах, збільшення лімфатичних вузлів і висипання, вони повинні заявити про свій стан на митниці під час в’їзду на територію Китаю.

Митники проводитимуть відбір зразків та дослідження на предмет захворювання мавпячою віспою відповідно до діючих протоколів.
 
Водночас дезінфікуванню піддаватимуться транспортні засоби, контейнери та товари з країн і регіонів, де були зареєстровані випадки мавпячої віспи.

Нагадаємо, днями Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах мавпячої віспи (mpox) в Африці надзвичайною ситуацією міжнародного значення в галузі охорони здоров'я.
 
Віспа мавп ходить світом. Що потрібно про неї знати

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Келлог поділився враженнями про українські дрони 17 июля 2025

Спецпредставник Трампа заявив, що у України є "неймовірні інновації", на які повинна звернути увагу оборонно-промислова база США.

Вдова Поклада перерахувала, хто з видатних українців розділив із нею горе втрати, та розкрила, чому ображена на Мінкульт 17 июля 2025

"Ющенко заплакав..." Вдова Поклада перерахувала, хто з видатних українців розділив із нею горе втрати, та розкрила, чому ображена на Мінкульт "Ніби Поклада й не було ніколи", – каже вона

Диявол криється в деталях: що не так з планом Трампа 17 июля 2025

Схема закупівлі зброї між Штатами та НАТО має формат лише рамкової програми, а не детальний план підтримки України. Попереду найголовніше - переговори між союзниками, проте у Європі є вже перші відмови.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Олена Сова 4.8
Олена Сова

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше