Майже 300 ДТП з постраждалими: у Києві та області в квітні стався різкий сплеск аварійності на дорогах

30 мая 2026

У квітні в Києві та області зафіксували стрімке зростання кількості ДТП із загиблими та постраждалими. Протягом четвертого місяця року сталось майже 300 аварій, що значно більше ніж у березні.

Такої кількості ДТП можна було б уникнути, якби водії, зокрема неповнолітні, дотримувались ПДР. Детальніше про статистику аварійності в регіоні, опубліковану Патрульною поліцією України, читайте в матеріалі OBOZ.UA.

Де фіксують найбільше ДТП?

Столиця знову замикає трійку регіоні в страшному рейтингу за кількістю ДТП в Україні (на першому, цього разу – Дніпропетровщина – 150). У Києві сталось 145 аварій, які призвели до травмування 163 осіб, та забрали життя 5 громадян. Для порівняння – у березні зафіксували 129 аварій, які призвели до травмування 141 особи, та забрали життя 9 людей.

Київська область у квітні опинилась на другому місці – протягом четвертого місяця сталось 147 таких ДТП, у яких 11 осіб загинуло, а постраждало – 195 (у лютому – 102 ДТП, у яких 8 осіб загинуло, а постраждало – 128).

Загалом, протягом січня-квітня 2026 року у Києві було зафіксовано 483 аварії, які забрали життя 33 осіб, та у яких травмувались 529. На Київщині за цей період сталось 467 ДТП, у яких постраждало 602 громадянина, а загинуло – 47.

Страждають пішоходи

На жаль, частина страшної статистики аварійності на дорогах не обходиться без випадків, де учасниками ДТП є пішоходи. За перші чотири місяці 2026 року у столиці зафіксовано 483 ДТП, внаслідок яких 22 особи загинули, а ще 172 – були травмовані.

У Київській області за аналогічний період сталось 126 аварій, які забрали життя 14 осіб, а ще 121 – постраждали.

Найгучніші аварії квітня

У Вишгородському районі Київської області в селищі Хотянівка 8 квітня 12-річний хлопець на електросамокаті зіткнувся з легковиком.

Попередньо поліцейські встановили, що малолітній водій електросамоката виїхав на нерегульоване перехрестя з другорядної дороги та не пропустив легковик BYD, який рухався головною дорогою, внаслідок чого сталась ДТП.

"Водій двоколісного електротранспорту та його 12-річний пасажир отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні", – уточнили в пресслужбі.

В Оболонському районі Києва п’яний водій спричинив потрійну ДТП та травмував чотирьох людей. За попередніми даними, Porsche, виїжджаючи з вулиці Північної на проспект Володимира Івасюка, не поступився дорогою та зіткнувся із автомобілями Nissan та MG.

"Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди четверо людей отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Зокрема, двоє неповнолітніх хлопців – пасажири MG 14 та 15 років, а також два пасажира Nissan – 25-річний чоловік та 45-річна жінка", – уточнили в пресслужбі.


Слідчі затримали 51-річного винуватця автопригоди – прилад Драгер показав 1,94 проміле алкоголю в його крові. За цим фактом розпочато досудове розслідування.

У Києва в середу, 29 квітня, на Дарницькому мосту сталась масштабна смертельна ДТП. За попередньою інформацією, водій Tesla, рухаючись в бік правого берега, недалеко від з’їзду з шляхопроводу, зіткнувся із автомобілями Suzuki та Lanos, які рухалися в тому ж напрямку.

Внаслідок аварії пасажирка Lanos, 63-річна жінка, отримала тяжкі травми, від яких померла на місці. Інші учасники автопригоди не постраждали. Слідчі затримали винуватця автопригоди в порядку ст. 208 КПК України. Попередньо, він був тверезим – відомо, що порушник раніше неодноразово притягувався до відповідальності за перевищення швидкості.


Варто додати, що на опублікованому в соцмережах відео, зробленому за кілька секунд до смертельної аварії, можна побачити, що водій Tesla буквально "летів" по дорозі та збив дзеркало бічного виду в автомобіля ВАЗ, а потім, не зупиняючись, поїхав далі.

Як повідомляв OBOZ.UA, в Україні планують посилити відповідальність за порушення ПДР (правил дорожнього руху), зокрема за перевищення швидкості. Серед іншого пропонується скасувати норму про дозволене перевищення менш ніж на 20 км/год, а максимальний штраф підвищити до 3 400 грн.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Канада може налагодити виробництво Gripen для України 30 мая 2026

Такий варіант стане можливим, якщо Канада вирішить закупити винищувачі Gripen для своєї армії.

Робот Boston Dynamics Atlas виконав футбольний удар «призрачна рабона» і не заплутався в ногах 30 мая 2026

Людоподібний робот Hyundai Atlas настільки добре оволодів футбольними прийомами, що продемонстрував досить складний удар. Цим номером автовиробник завершив серію відеороликів, опублікованих напередодні Чемпіонату світу з футболу.

Фінляндія надасть Україні допомогу на 128 млн євро 30 мая 2026

Вартість обладнання становить приблизно 128 млн євро. Загалом Фінляндія вже поставила Україні оборонного обладнання на суму 3,4 млрд євро.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

АНЦ  
АНЦ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше