23 февраля 2024
Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що українці, які перебувають на тимчасово окупованих територіях і "шкодять РФ", мають бути покарані. Про це 22 лютого повідомив Інститут вивчення війни.
Зазначається, що Медведєв пообіцяв "викрити й відправити до Сибіру для перевиховання в трудових таборах" тих українців, які не радіють "новій владі" у загарбаних регіонах.
Аналітики підкреслюють, що показові судові процеси й репресії сталінської епохи так само починалися з арештів і розстрілів "саботажників", і Медведєв використовує саме сталінську риторику щодо жителів окупованих росією територій.
Нагадаємо, напередодні Медведєв заявив, що російським військам доведеться "дійти до Києва" і що Росія вже "зачекалася Одеси".
Раніше він говорив що "військовий конфлікт в Україні дуже надовго" і вкотре грозив "превентивним ядерним ударом".
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Москві затримали двох підлітків у справі про підрив авто 11 июня 2026
За версією слідства, спрацював вибуховий пристрій, встановлений на авто співробітника одного з науково-виробничих підприємств. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.
Надійний щит для очей: як захистити і заспокоїти поверхню рогівки 11 июня 2026
Сучасний темп життя диктує свої правила: ми годинами працюємо за моніторами, перебуваємо в приміщеннях із кондиціонерами, носимо контактні лінзи та
Фахівці назвали 5 типів людей, яким варто бути обережним із вживанням кави 10 июня 2026
Кава - це хороший напій, але декому треба бути дуже обережним.