Меган Маркл у лляному оверсайзі за понад $5 тисяч засвітилася з чоловіком на саміті Time 100

24 апреля 2025

Фото Getty Images

Герцогиня Сассекська Меган Маркл стала однією з гостей-спікерок саміту Time 100, який відбувся 23-го квітня в Нью-Йорку.

43-річна дружина принца Гаррі, який супроводжував її на захід, була вбрана в лляний штанний костюм пісочного кольору від Ralph Lauren, який коштує, за даними Daily Mail, трохи більше 5 тисяч доларів.

Меган доповнила образ білою блузкою, коричневим паском і гостроносими туфельками кольору карамелі. 

 

Меган Маркл узяла участь у нью-йоркському саміті

Фото Getty Images

На саміті Маркл говорила про поєднання роботи і материнства, а ще про те, як вона цінує підтримку свого чоловіка. Герцогиня зізналася, що зараз вона щасливіша, ніж будь-коли, а ще розповіла, що в їхнього із Гаррі первістка, 5-річного Арчі скоро випаде перший молочний зубчик.

"Це станеться ось-ось, і я дуже сподіваюся, що до цього моменту вже буду вдома!", - цитує герцогиню New York Post.

Для появи на публіці герцогиня обрала простий, але вишуканий та дорогий лляний костюм

Фото Getty Images

Як відомо, свій шостий день народження Арчі святкуватиме на початку травня. А доньці Меган і Гаррі, Лілібет у червні виповниться 4. Батьки намагаються не показувати широкому загалу обличчя дітей, але декілька фотографій, де таки можна їх розгледіти, уже з'являлися в мережі. Інтернет-користувачі висувають версії щодо того, на кого схожий хлопчик, а на кого - дівчинка.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В ЄС зреагували на російський удар по Києву 24 апреля 2025

Заявляючи про прагнення до миру, Росія завдала смертоносного авіаудару по Києву. Це не прагнення до миру, це знущання з нього, заявила Кая Каллас.

Син Трампа зустрінеться в Будапешті з головою МЗС Угорщини 24 апреля 2025

Міністерство закордонних справ країни не розкрило мету візиту старшого сина президента США.

Рубіо спростував чутки про плани зняти санкції з Росії 24 апреля 2025

Держсекретар США назвав інформацію, поширену Politico, "журналістською недбалістю", "помилкою", а також "вигадкою".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вікторія  Рижук  
Вікторія Рижук

Отзывов: 1

КОЛО 5.0
КОЛО

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше