Мерц і Трамп провели першу розмову: про що йшлося

9 мая 2025

Новий канцлер Німеччини Фрідріх Мерц і президент США Дональд Трамп у четвер, 8 травня провели телефонну розмову, під час якої обговорили необхідність припинення вогню в Україні. Про це повідомили у відомстві канцлера.

Зазначається, що лідери Німеччини та США під час телефонної розмови 8 травня домовилися тісно співпрацювати заради припинення війни в Україні.

"Росія тепер повинна погодитися на припинення вогню, щоб створити простір для переговорів", - повідомили у відомстві глави німецького уряду.

Трамп запевнив, що рішуче підтримуватиме зусилля Німеччини разом з Францією, Великою Британією, Польщею та іншими європейськими партнерами щодо досягнення міцного миру.

Окрім того, співрозмовники домовилися швидко вирішити торговельні суперечки.

Трамп привітав канцлера з інавгурацією. Мерц своєю чергою запевнив американського президента, що через 80 років після закінчення Другої світової війни США залишаються другом і партнером Німеччини.

Також у четвер презижент Володимир Зеленський вперше поговорив з новим канцлером ФРН Мерцем.

Мерц відповів щодо передачі ракет Taurus Україні

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Європа орендує Crew Dragon, щоб полетіти на МКС до її закриття 22 марта 2026

Європейські астронавти практично не беруть участі в роботі Міжнародної космічної станції, що позбавляє спеціалістів з ЄС безцінного досвіду роботи в космосі. Оскільки станція незабаром буде зведена з орбіти, шансів провести на ній час з кожним роком стає все менше. Європейське космічне агентство (ESA) не бажає з цим миритися, тому прийняло рішення зафрахтувати корабель Crew Dragon для своєї власної місії на МКС.

США близькі до згортання операції в Ірані - Трамп 22 марта 2026

Безпека в регіоні Ормузької протоки має стати відповідальністю країн, які активно користуються нею, заявив господар Білого дому.

У Москві скаржаться на масовану атаку дронів 22 марта 2026

Загалом заявляють про 22 нібито збитих дрони. На місцях падіння уламків, як стверджують у Москві, працюють спеціалісти екстрених служб.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Окко 0.4
Окко

Отзывов: 1

Industrialbank 4.7
Industrialbank

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше