Мерц закликав США не втручатися у справи Німеччини

28 ноября 2025

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц закликав США не втручатись у міграційну політику його країни. Про це повідомляє Європейська правда в п'ятницю, 28 листопада.
 
Державний департамент США закликав державних службовців західних країн впроваджувати суворішу міграційну політику. Уряди західних країн закликають "вжити рішучих заходів для захисту громадян від небезпек масової міграції".
 
"Масова міграція є екзистенційною загрозою для західної цивілізації і підриває стабільність ключових союзників США", - йдеться в повідомленні Держдепу.
 
"Нам не потрібні настанови ззовні. Міграційна політика - це наша справа, і ми ухвалюємо рішення щодо неї на власний розсуд", - заявив Мерц.
 

За його словами, з моменту формування нового уряду Німеччина йде "правильним шляхом" у питанні міграційної політики.
 
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив про намір "назавжди" зупинити міграцію з усіх країн третього світу після стрілянини у Вашингтоні, внаслідок якої двоє бійців Нацгвардії отримали поранення, одна з яких згодом померла.

Американський лідер оголосив, що статус усіх громадян Афганістану, прийнятих за минулої адміністрації Джо Байдена, буде переглянуто.

Стрілянина біля Білого дому: подробиці інциденту

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Норвегія готує €100 млн на морські дрони Україні 10 июня 2026

Норвегія планує постачання Україні 200 морських дронів в різних конфігураціях до кінця поточного року.

Супутниковий Wi-Fi на борту авіалайнерів стане важливим «полем битви» між SpaceX Starlink та Amazon Leo 10 июня 2026

Прагнення глобальних авіакомпаній залучити клієнтів преміум-класу робить швидкий Wi-Fi на борту літаків все більш важливим перевагою, перетворюючи цю послугу на поле битви між Starlink Ілона Маска та супутниковою мережею Leo засновника Amazon Джеффа Безоса. Починаючи з 2022 року, Starlink уклала вже 44 контракти з компаніями, які експлуатують 7000 літаків по всьому світу, тоді як Amazon може похвалитися лише двома угодами.

На iPhone нарешті можна буде регулювати гучність дзвінка, будильника та сповіщень окремо 10 июня 2026

Компанія Apple вирішила виправити недолік, який дав про себе знати ще 19 років тому, коли вийшов перший iPhone. З виходом iOS 27 власники смартфонів зможуть налаштовувати гучність окремо для різних джерел звуку.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мед-Експерт 5.0
Мед-Експерт

Отзывов: 1

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше