14 ноября 2025
Приплив молодих українців спостерігається в Німеччині після того, як Київ дозволив виїзд із країни чоловікам до 22 років. Про це заявив канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, повідомляє Barron's.
"Я попросив президента України (Володимира Зеленського - ред.) забезпечити, щоб молоді чоловіки з України не прибували в Німеччину в постійно зростаючій кількості, а служили у своїй країні. Вони потрібні там", - зазначив Мерц за підсумками переговорів із Зеленським.
Нагадаємо, українців, які прибули в Німеччину після 1 квітня 2025 року, в майбутньому вважатимуть прохачами притулку, тому вони матимуть допомогу в меншому розмірі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
В Ірані на тлі затишшя духовенство закликає до страт – ЗМІ 18 января 2026
У Тегерані вже кілька днів не спостерігається жодних ознак протестів, хоча тижневе відключення інтернету тривало, а торгівля та вуличне життя повернулися до зовні нормального стану.
Прем'єр Канади підтримав Гренландію на тлі погроз Трампа 17 января 2026
Майбутнє Гренландії мають вирішувати Гренландія та Королівство Данія, підкреслив голова канадського уряду.
В Нобелівському комітеті прокоментували передачу премії Трампу 17 января 2026
Жодні дії з фізичними атрибутами премії не змінюють статусу нагородженого. Премія миру назавжди залишається пов’язаною з тим, хто її отримав.