Мешканців Києва закликали не користуватися ліфтами у періоди стабілізаційних відключень

5 ноября 2022

Мешканців Києва закликають не користуватися ліфтами у періоди стабілізаційних відключень електроенергії у будинку. Через відключення світла в столиці збільшилась кількість викликів на деблокування дверей ліфтової кабіни.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації. З графіками відключень можна ознайомитися на сайті ДТЕК.

"Мешканців Києва закликають не користуватися ліфтами у періоди стабілізаційних відключень електроенергії у будинку. Оскільки можливі певні відхилення від графіків, варто планувати свій час так, щоб перестати користуватися ліфтами за 30-40 хвилин до початку відключення. Через аварійні та стабілізаційні відключення електропостачання у Києві збільшилась кількість викликів на деблокування дверей ліфтової кабіни", – розповіли в КМДА.

У КМДА нагадали мешканцям столиці правила, яких слід дотримуватися, якщо "застрягли" у ліфті:

  • Заспокойтеся і постарайтеся зрозуміти, що нічого страшного не сталося і не варто панікувати;
  • Не натискайте на всі кнопки поспіль, не стрибайте в ліфті і не намагайтеся відчинити двері кабіни самостійно;
  • Скористайтеся кнопкою виклику диспетчера чи номером телефону аварійно-ліфтової служби та повідомте про проблему, що виникла, та своє місцеперебування;
  • У разі, якщо диспетчер чи аварійно-ліфтова служба не відповідають або не мають можливості приїхати, зателефонуйте до служби "101";
  • Якщо у вас при собі немає телефону або відсутній мобільний зв’язок, покличте на допомогу мешканців будинку, які живуть поруч або проходитимуть повз, та попросіть, щоб викликали відповідну службу;
  • Якщо в очікуванні аварійної служби вам стало жарко, розстебніть або зніміть верхній одяг. За наявності води, пийте її помірно. Якщо стан не поліпшився, покладіть речі на підлогу і присядьте, витягнувши ноги.

"Після приїзду аварійної бригади чітко виконуйте всі її інструкції", – резюмували в КМДА.

З графіками відключень можна ознайомитися на сайті ДТЕК.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві в п’ятницю, 4 листопада, без електропостачання залишилось 450 тисяч споживачів. У місті, через перевантаження енергосистеми країни, почали застосовувати стабілізаційні вимкнення.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Діабет другого типу: які симптоми можуть з’явитися на шкірі 22 июня 2026

Діабет другого типу – дуже поширене захворювання, від якого страждають мільйони людей. Брак гормону інсуліну…

У Франції запровадили "сухий закон" через спеку 22 июня 2026

За даними метеорологів, найближчими днями температура в регіоні від південного заходу до Бургундії можуть піднятись до 40 градусів. У деяких районах до 41 градуса.

Що корисно їсти перед сном: 10 варіантів від дієтолога 22 июня 2026

Багато хто вважає, що харчуватися перед сном не слід, щоб краще спати і не набирати…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Хрещення 3.0
Хрещення

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше