30 октября 2022
Більшість киян з порозумінням відносяться до графіків тимчасового відключення електроенергії, вважаючи це вимушеним кроком через російські терористичні атаки.
Про це свідчить репортаж телемарафону "Єдині новини".
"Я не дивилась графік відключень, але відключали світло. Ми з розумінням відносимося, просто відпочиваємо в цей час, в нас є павербанки, свічки", - сказала одна з опитаних киянок.
Водночас іноді відключення йдуть не за графіком, але до цього вони також нормально відносяться.
"Зараз така складна ситуація, що які там графіки. Вони не збігаються, але це не найгірше, що могло в цих умовах трапитися", - говорить жителька столиці, опитана журналістами "Єдиних новин".
Нагадаємо, в жовтні росіяни почали масово обстрілювати Україну, а їх основною ціллю стали об’єкти енергетичної інфраструктури. Зокрема через атаку на енергетичну інфраструктуру Київщини в ніч на 27 жовтня "Укренерго" було вимушено запровадити стабілізаційні відключення споживачів, щоб уникнути аварійних ситуацій.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Росії поскаржилися на атаки дронів у 16 регіонах 5 июля 2025
Вночі російське ППО начебто "збило" 94 безпілотника, а вже вранці - ще 12 дронів, стверджують у Москві.
Фахівці пояснили, як відрізнити натуральні продукти від підробки 5 июля 2025
Фахівці пояснили, як відрізнити натуральні продукти від підробки
Mitsubishi тестує систему сезонного зберігання тепла та холоду у ґрунтових водах 5 июля 2025
Mitsubishi тестує систему сезонного зберігання тепла та холоду у ґрунтових водах