Микита Добринін поділився порадою, як відновити сили під час війни

6 декабря 2022

Український телеведучий та екс-холостяк Микита Добринін нагадав українцям про важливість приймати війну та вміти "перемикатися" на іншу хвилю. За його словами, треба продовжувати жити далі, незважаючи ні на що, а для цього необхідно бути в ресурсному стані.

Своїми думками колишній головний редактор чоловічого журналу XXL поділився в Instagram. Чоловік запевнив – кожній людині потрібний відпочинок, щоб відновити сили, зберегти життєвий баланс та допомагати іншим.

"Знаходити радість дуже важливо, навіть зараз, попри війну проти Росії. Ми люди, ми живі. Нам потрібно оновлювати нашу енергію, відпочивати, спати або просто спіймати хандру, хоча б на момент", – написав Добринін.

Екс-холостяк упевнений, що війна незабаром закінчиться нашою перемогою. Тому потрібно мати ресурс, щоб виконувати роботу якісно. Він вважає, що життя – це моменти, які увічнились у пам'яті.

Нагадаємо, Микита Добринін одружений на блогері Даші Квітковій. Пара має сина Лева, який народився 13 липня 2021 року. Проте дівчина неодноразово говорила, що вона планує другу вагітність. Війна не є перешкодою для поповнення сімейства.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що Добринін та Квіткова обвінчалися після двох років шлюбу. Закохані зізналися, що вони зважилися на цей крок ще до початку повномасштабної війни. Але при цьому зі зрозумілих причин їм довелося скасувати урочистість.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Імбир знімає спазм судин та бореться з нападами нудоти 27 июня 2026

Що свіжий, що сушений імбир - дуже корисний.

Названі симптоми, які потребують звернення до лікаря-психіатра 27 июня 2026

При виснаженні психологічних ресурсів необхідно звертатися за допомогою до лікаря-психіатра. Вчений пояснив, які симптоми говорять…

Північна Корея провела випробування ракет і зброї 27 июня 2026

КімЧен Ин заявив, що Пхеньян у своїх програмах озброєння прагне автоматизації, далекобійності та надточності.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мед-Експерт 5.0
Мед-Експерт

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше