9 ноября 2024
Іван Леньо, фронтмен гурту Kozak System, розповів, за якої умови українці житимуть у мирі. Музикант, який з колективом неодноразово виступав у зоні бойових дій, поділився, про що думають воїни, які захищають державу від російських загарбників.
Якщо раніше, на початку повномасштабної війни, людей передусім хвилювало, що робити, з ким та куди бігти, нині ситуація інакша – чимало українців знайшли себе у русі опору. Про це Леньо розповів в ефірі шоу "Сніданок з 1+1".
"І інколи проскакує питання, коли війна закінчиться. Але це чим далі, тим менше, бо люди чудово розуміють, що ця війна закінчиться тоді, коли впаде Москва, – каже співак. – Мир – це не відсутність війни. Мир – це відсутність Москви". З моменту повномасштабної війни Kozak System відіграли близько трьох сотень концертів та навіть створили пісню на слова воїна з позивним "Ахіллес", що отримала назву "Вижити до ранку".
"Весь український народ витримав, не втік, не здався, не опустив руки. Третій рік війни проти одного із найчисленніших і важких суперників світу. Далі буде ще важче, але на горизонті буде наша перемога", – зазначив Леньо.
Раніше OBOZ.UA писав про те, як Остап Ступка розсекретив причину, чому його син не повертається в Україну під час війни: не має права виїжджати із США. Подробиці – у нашому матеріалі.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китайці навчилися перетворювати вуглекислий газ на цукор 15 июля 2025
Китайці навчилися перетворювати вуглекислий газ на цукор
Низка країн ЄС вимагає перегляду торгівельної угоди з Україною 15 июля 2025
П'ять країн вимагають від Єврокомісії повернути квоти на українську агропродукцію у тому розмірі, в якому вони були до повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Фахівці радять, як пережити спеку людям із серцево-судинними захворюваннями 15 июля 2025
Як пережити спеку людям із серцево-судинними захворюваннями