11 сентября 2025
Переговори щодо завершення війни в Україні звузились до двох ключових питань і у цьому полягає "неймовірний прогрес". Про це сказав віце-президент США Джеймс Ді Венс в ефірі телеканалу One America News у середу, 10 вересня.
"Я думаю, що зараз ми досягли точки, коли принаймні звузили це до кількох ключових питань. Одне з них – територіальне. Росіяни хочуть близько 6 тисяч квадратних кілометрів, які вони ще не захопили військовою силою. Саме цього хочуть росіяни. Українці ж хочуть гарантій безпеки, чи то від європейців, чи від когось іншого, бо вони хочуть бути впевненими, що якщо вони укладуть угоду, росіяни не повернуться через кілька місяців чи кілька років, вимагаючи ще більше", – заявив він.
Венс вважає, що вдалося досягти "неймовірного прогресу", виділивши та визначивши ці два основні питання.
"Питання полягає в тому, чи пройдуть росіяни та українці через двері миру, які відкрив президент (Дональд Трамп – ред.)", – зазначив він.
Віце-президент США запевнив, що Білий дім продовжує наполегливо над цим працювати.
"Ми просто продовжимо працювати над цим. І я дійсно вважаю, що врешті-решт дійде до мирного врегулювання", – резюмував Венс.
Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ не залишать Донбас. За його словами, якщо вивести війська, то це відкриє передумови для третьої війни з Росією і її наступу на Запорізьку, Дніпропетровську області та Харків.
Атака дронів на Польщу: з'явилась реакція Кремля
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Після крадіжки 300 Тбайт музики Spotify оголосила піратам тиху війну — вже є перші перемоги 22 января 2026
Нещодавно піратський ресурс Anna’s Archive, активісти якого вкрали 300 Тбайт композицій з платформи Spotify, позбувся свого основного домену в зоні .ORG. Його адміністратори стверджували, що те, що сталося, не пов'язане з інцидентом зі Spotify, але, як виявилося, ці події мають пряму зв'язок.
У США ринки злетіли після скасування мит 22 января 2026
На Волл-стріт радісно відреагували на заяву Трампа про "рамкову угоду" щодо Гренландії, що дозволило уникнути введення жорстких мит.
"Без світла, без води, але вечеря буде": Сумська з Борисюком влаштували на даху пікнік із сусідами 22 января 2026
Акторське подружжя, Ольга Сумська і Віталій Борисюк, які вже мають досвід приготування їжі за допомогою туристичної плитки на балконі, коли нема світла, вийшли на новий рівень.