16 марта 2025
Військові керівники кількох країн зустрінуться у Великій Британії 20 березня, щоб обговорити питання підтримки майбутньої безпеки України. Про це на прес-конференції за підсумками онлайн-діалогу з лідерами "коаліції охочих" заявив британський прем'єр-міністр Кір Стармер.
За його словами, розроблятимуться "практичні плани" підтримки безпеки України в майбутньому.
"Ми прискоримо надання військової підтримки, посилимо санкції щодо доходів Росії та продовжимо вивчати всі законні шляхи для того, щоб Росія заплатила за збитки, завдані Україні", – наголосив він.
Його також запитали про те, наскільки ефективними можуть бути миротворчі сили в разі їхнього розгортання в Україні. Він не дав прямої відповіді, але зазначив, що це обговорюватиметься на нараді 20 березня.
Як відомо, про готовність відправити в Україну миротворців раніше заявили кілька європейських країн, зокрема Велика Британія, Ірландія, Франція, Данія, Туреччина та Швейцарія.
Додамо, що США ведуть тепер переговори з РФ та Україною про умови закінчення війни.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Чому продати автомобіль стане складніше: головні нові правила 30 апреля 2026
Чому продати автомобіль стане складніше: головні нові правила
Ахат у ефектному total black похвалилася стрункими ногами перед камерою 30 апреля 2026
60-річна артистка попозувала в чорному вбранні та колготках у сіточку. Як виглядає Ассія Ахат
ЄС готує для України тимчасові привілеї замість прискореного вступу - ЗМІ 30 апреля 2026
Нова пропозиція з'явилася після того, як лідери ЄС відхилили ідею Єврокомісії про "прискорене розширення", яке передбачало вступ України до завершення ключових реформ