22 августа 2022
Топмодель Елла Кандиба, яка у травні повідомила про вагітність, уже місяць як мама.
Про те, що у липні в неї народився первісток, вона написала в Instagram.
Хлопчика назвала Георгієм.

"Не все так стало, як ми планували. Я завжди знала, що сильно прив’язана до свого дому, але і гадки не мала, що настільки. Кожного дня я мрію про перемогу і повернутися до рідної України. Коли розірвали твоє серце, не може приносити радість ані море, ані смачна їжа, ані безпека, єдине, що робить нас щасливими сьогодні - це наш Георгій!
Він народився 21.07.22, а сьогодні - новому сенсу мого життя виповнюється місяць. Напевне, це місяць надважких подій у моєму житті, але головні з них - це трансформація цінностей і відчуття безумовної любові!", - зізналася новоспечена матуся.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Apple може відмовитися від iPhone 19 23 июня 2026
Apple може відмовитися від iPhone 19
Для деяких людей цвіль у будинку може бути смертельно небезпечною: лікар 23 июня 2026
Цвіль, що з’являється в будинку, виділяє алергенні і небезпечні для людського організму речовини, нагадала в…
Скільки бурякового соку треба пити, щоб знизити тиск 23 июня 2026
Спробуйте цей метод.