2 марта 2015
Прошедшая 22 февраля 2015 года в Лос-Анджелесе церемония вручения кинонаград "Оскар" в очередной раз подтвердила не только таланты звезд, но и самые актуальные тенденции в макияже на будущий сезон весна-лето 2015, который начнется уже совсем скоро.
Какой макияж будет самым модным в грядущем сезоне – узнаем у голливудских звезд!






Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Іран влучив у базу США в Саудівській Аравії 29 марта 2026
Унаслідок атаки, яку називають однією з найсерйозніших, поранено 12 американських військових, значно пошкоджено літаки-заправники KC-135.
Уряд Австрії планує заборонити соцмережі для дітей до 14 років 28 марта 2026
Відповідний законопроєкт буде підготовлено до червня. Коментуючи підготовку заборони соцмереж, віцеканцлер Австрії Андреас Баблер назвав це "хорошим днем для дітей".
Чому бізнес-лідери 2026 року обирають кастомну розробку замість конструкторів 28 марта 2026
Дізнайтеся, чому бізнес у 2026 відмовляється від платформ - конструктори на користь Astro та Next.js. Економіка володіння, швидкість та SEO-переваги чистого коду.