2 сентября 2025
Співачка Наталія Могилевська 1-го вересня показала себе у шкільні роки.
У День знань зірка також оголосила, що її 13-річна донька Мішель навчатиметься у ліцеї.
"Сьогодні моя ніжна і прекрасна старша донечка Мішель уперше поїхала в ліцей здобувати професію. Це дуже важливе рішення. Я обов’язково пізніше всім розповім, що саме вона обрала. Ps. А тим часом... 1 вересня - діти в школу, батьки в пляс!", - написала Могилевська.

Пізніше Наталія пообіцяла розказати, чим займатиметься Мішель


Нагадаємо, у червні Могилевська розказувала, що Мішель планує вчитися на грумера. А ще Наталія розповідала, які плани на освіту має її молодша донька Софія.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
YouTube заблокував в Україні проросійських артистів 26 июля 2026
Російські зірки, які підтримали війну проти України, втратили доступ до української аудиторії.
Леся Нікітюк поділилась тим, як її 1-річний син допомагає бабусі 26 июля 2026
"Бабуся буде плакати": Нікітюк насмішила тим, як її 1-річний син грався з огірками на консервацію.
Google підтвердила, що Pixel 11 стануть дорожчими через дефіцит пам'яті 26 июля 2026
В переддень запуску смартфонів Pixel 11 віце-президент Google з розробки пристроїв Шакил Баркат розповів, як на новинки вплинув «серйозний кризис з чипами пам'яті», який спостерігається в галузі останні місяці. Крім того, стало відомо, що Google працює над підвищенням ефективності використання оперативної пам'яті в Android.