8 сентября 2025

50-річна співачка Наталія Могилевська зізналася, чому не виходить заміж за свого коханого Валентина, та чому не показує обличчя прийомних доньок у соцмережах.
Наталія обмовилася про своє весілля з бойфрендом, зазначаючи, що святкувати його зараз не на часі.
"Я навіть свій 50-річний ювілей не святкувала, яка мова про весілля? Вважаю, це поки не на часі", - прокоментувала Могилевська виданню "ТСН".

Могилевська зазначила, що показувати обличчя дітей ще небезпечно
Співачка також відповіла, чому приховує обличчя своїх доньок - 13-річної Мішель та 5-річної Софії. За її словами, соціальна служба вважає, що поки показувати дівчат - небезпечно.
"До того часу, поки для них це може бути небезпечно, я не можу їх показувати. Так вважає соціальна служба. Тому що діти особливі, і я дослухаюся до психологів, які з ними працюють", - сказала Наталія.
Співачка зазначила, що ні у школі, ні у садочку, куди ходять її доньки, не знають, хто їхня мама.
Нагадаємо, нещодавно Наталія Могилевська зізналася, що її донька все літо доглядала за садом, тож отримала за це грошову нагороду.
Також Могилевська якось показувала, як водила молодшу дочку у садочок.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Євросоюз зробив важливу заяву щодо "Дружби" 18 марта 2026
Українська сторона прийняла пропозицію ЄС щодо технічної підтримки та фінансування нафтопроводу, стверджують у Брюсселі.
З'явилися фото ураженого в Середземному морі танкера Росії 18 марта 2026
Arctic Metagaz має великі руйнування, спричинені пожежею та вибухом, внаслідок яких більше половини судна обгоріла.
У Google Gemini з'явиться гілкування розмови як у ChatGPT 18 марта 2026
Google готується запустити нову функцію чат-бота з штучним інтелектом Gemini — переписку з ним можна буде розбивати на кілька гілок і продовжувати її в кількох напрямках з одного й того ж місця. Ця функція вже є в ChatGPT.