Зеленський розповів про рідкісні зустрічі з дітьми та що допомагає йому відновити енергію

23 мая 2024

Президент Володимир Зеленський зазвичай в інтерв’ю, зі зрозумілих причин, говорить виключно на теми політики та війни.

Однак у нещодавній розмові з The New York Times він також привідкрив завісу особистого життя.

Зокрема, Зеленський зізнався, як часто йому вдається бачитися з дітьми: 11-річним Кирилом та 19-річною Олександрою, а також розповів, що, крім найрідніших, допомагає йому відновити сили.

Зустрічі з дітьми Зеленський називає "найщасливішими моментами"

фото з Instagram

Зі слів президента, зустрічі з дочкою і сином трапляються вкрай рідко. Проте їх він називає "найщасливішими моментами".

"Наприклад, я цікавлюсь у сина, що відбувається (в його житті - ред.). Він розповів, що почав вчити іспанську. Мені це дуже цікаво. Я іспанської не знаю, але чесно, єдине в чому зацікавлений – це в часі, проведеному із сином, все одно, чим він зайнятий", – сказав Зеленський.

"Саме такі моменти перезаряджають тебе, дають тобі енергії. Ці моменти – найщасливіші і саме тоді я можу розслабитися", – додав він.

Також президент зізнався, що відновити енергію йому допомагають ранкові тренування і читання.

"Чесно, будь-яку художню літературу. Читаю ввечері дві-три-чотири, максимум 10 сторінок і засинаю", – розповів Зеленський.

фото з instagram

Наприкінці розмови інтерв’юєр поцікавився, які плани у Зеленського після війни.

"Після війни і після перемоги – це різні речі. Вони можуть бути різними. Я думаю, мої плани залежать від цього. Тому, хотілося б вірити, що буде перемога. Не проста, а дуже складна. Це однозначно зрозуміло, що вона буде складною. І я б просто хотів (після перемоги - ред.) мати трохи більше часу з родиною та собакою", – підсумував він.

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська розповідала, що розчаровує її у вподобаннях сина та дочки. Вона також розповідала, що планує зробити після перемоги.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Китай створив фотонний квантовий комп'ютер, який суперкомп'ютерам не наздогнати навіть за час життя Всесвіту 15 мая 2026

Китайські вчені створили нову версію фотонного квантового комп'ютера «Цзючжан» (Jiuzhang), вперше представленого шість років тому. Це вже четверта реалізація системи, з потужністю, що зросла в десятки разів. У 2020 році «Цзючжан 1.0» натякав на досягнення квантової переваги в синтетичних бенчмарках. Нова система виконує синтетичні розрахунки за частки секунди, тоді як суперкомп'ютерам не вистачить часу життя Всесвіту, щоб це повторити.

Директор ЦРУ провів переговори на Кубі 15 мая 2026

Кубинська сторона заявила, що обидві країни зацікавлені в двосторонній співпраці у сфері безпеки.

59-річний Кассель на хіднику Каннського показався з коханою в оксамитовому максі. Фото 15 мая 2026

59-річний актор Венсан Кассель та його 29-річна кохана Нара Баптіста не приховували почуттів на червоній доріжці Каннського кінофестивалю. Фото цілунків парочки тут

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше