Молоді офіцери поліції у карному розшуку отримуватимуть 8-10 тис. грн на місяць – Аваков

16 октября 2016

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив що молоді підготовлені офіцери поліції в карному розшуку отримуватимуть 8-10 тис. грн на місяць.

Про це він повідомив журналістам під час урочистих заходів з нагоди складання першокурсниками Харківського національного університету внутрішніх справ присяги співробітника поліції.

"Нове коригування бюджету призвело до того, що молоді підготовлені офіцери поліції у карному розшуку, в (органах) слідства отримуватимуть 8-10 тис. грн (на місяць). Це базова компонента, яка дозволить дійсно служити і захищати, а не шукати в кишенях у громадян додатковий заробіток – це і є реальна боротьба з корупцією", - переконаний він.

Нагадаємо, на минулому тижні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков опублікував першу статистику переатестації співробітників Національної поліції.

За підсумками переатестації 26% керівного складу – звільнені. В цілому не пройшли випробування – 14%.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Германии изготовили нижнее белье с кодовым замком и сигнализацией 20 января 2017

В Германии наладили производство нижнего белья с кодовым замком и сигнализацией.

Bosch и Prognos рассказали, как изменится вождение к 2025 году 20 января 2017

Новым направлением компьютерной революции с некоторым запозданием всё-таки стало автомобилестроение, где помимо принципиального улучшения информационно-развлекательных систем всё активнее внедряются разнообразные технологии помощи в вождении.

В сети появилось видео сноса кинотеатра "Нивки" 20 января 2017

На месте здания будет построен ТРЦ

Бувший (Гость) 16 октября 2016

Дніпро

є така басня Крилова про музикантів, так там під кінець є такий вислів, приблизно:"Друзья как не садитесь вы в музыканты не годитесь".Щоб стать опером потрібно: 1.Мати хист до цієї роботи а не гроші. 2.Мати наставника який би навчив цього опера.3.Агентуру і т.д. На це потребує час приблизно років з три а то й більше.А ви пане міністр вже угробили старих оперів.Хто буде вчити молодих. Ви пане міністр?

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Игорь Воловой 3.4
Игорь Воловой

Отзывов: 1

Mcars delivery 0.1
Mcars delivery

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое