14 декабря 2024
59-річна зірка серіалу "Секс і місто" Сара Джессіка Паркер вміє бути ефектною не гірше за свою героїню Керрі Бредшоу. І вкотре вона це довела на заключному вечері Міжнародного кінофестивалю Червоного моря у Саудівській Аравії 12-го грудня.
Паркер з'явилася на парадному хіднику у срібно-золотій сукні з торочками від Oscar de La Renta.
Свій мерехтливий образ акторка доповнила золотими босоніжками на високих підборах та сумочкою.

Сукня дещо схожа на новорічний дощик і вписується у модні тренди цієї зими
Сара Джессіка сфотографувалася з індійською актрисою і моделлю Пріянкою Чопрою, яка у своїй срібній сукні з масивною квіткою на грудях сяяла не менше.

Паркер і Чопра, мабуть, засліпили усіх своєю красою і сукнями
Нагадаємо, раніше ТаблоID писав про те, як з роками змінювався неповторний стиль Сари Джессіка Паркер.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Анна Сагайдачна показала, як проводить літній відпочинок у Карпатах разом з трьома дітьми 29 июля 2026
В Instagram багатодітна матуся закарбувала сонячні миті з їхнього відпочинку в Яремче.
Мільярдери РФ масово переводять гроші за кордон - розвідка 28 июля 2026
Російський фондовий ринок переживає найдовший період падіння за всю історію спостережень. На цьому тлі великі інвестори дедалі активніше виводять капітал із країни, обираючи криптовалюту та закордонні активи.
На Київщині у штучній водоймі потонула 13-річна дівчинка 28 июля 2026
На Київщині у штучній водоймі потонула 13-річна дівчинка. Подробиці трагедії Усі обставини трагічного випадку встановлять правоохоронці