Музикант-воїн Андрій Хливнюк припустив, скільки ще триватиме війна в Україні

17 декабря 2023

Відомий український музикант, а з 24 лютого 2022 року і військовослужбовець ЗСУ Андрій Хливнюк переконаний, що війна в Україні, на жаль, лише почалася і триватиме ще дуже-дуже довго. На думку 43-річного артиста, як мінімум все його життя. 

Лідер гурту "Бумбокс" вважає, що ворога не варто недооцінювати. Співак нагадав, що українці воюють не з "алкашами в шапках-ушанках", а із затятими окупантами. І саме з цієї причини війна може затягнутися надовго. Своїми думками Хливнюк поділився в рамках YouTube-проєкту "Пряма червона".

"Наш ворог – це не алкаші в шапках-ушанках. Це затяті вороги, які мають ресурс людський і ресурс, на жаль, матеріально-технічний. Для когось це сафарі, хтось свідомо розуміє, що їхня війна – це неправильно, а хтось "Мы за Россию, мы в интересах России" і весь цей двіж. І наша мета від них відбитися, знищити їх", – прокоментував артист-воїн. 

Прогнози музиканта стосовно термінів закінчення війни не дуже обнадійливі, утім Хливнюк акцентує на тому, що не є військовим експертом. Разом з тим він хоче, аби українці налаштовувалися на тривалу боротьбу і не опускали рук. 

"Ми тільки на початку, це навіть ще антракту не було, це лише перший акт. І ми в першому ряду, друзі, ми побачимо весь цей піз*єц на власні очі. Це тільки-тільки початок. Це моя особиста думка, я не експерт військовий, може і завтра закінчиться війна, може, через місяць. Але моя думка, що це надовго, як мінімум на все наше життя з вами", – поділився думками виконавець. 

Як писав OBOZ.UA, раніше Хливнюк пригадав, як до 2014 року послав Івана Урганта через російську мову, а фани в залі кричали йому: "Пой по-русски". Подробиці – в матеріалі.  

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Половина бюджету РФ йде на війну - аналітик 14 июня 2026

Місячні витрати на війну вже перевищили річний бюджет усієї системи вищої освіти Росії і продовжують зростати.

В РФ заявили про замах на "ексміністра ДНР" 14 июня 2026

Вибух прогримів після того, як кур'єр приніс Андрію Пінчуку посилку. Однак, він сховався за дверима і не постраждав.

Розвідка США розсекретила дані про американські біолабораторії в Україні 14 июня 2026

Одна з українських біолабораторій могла зберігати небезпечні патогени і залишалася під загрозою захоплення Росією.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Лео-шоп 0.2
Лео-шоп

Отзывов: 1

АНЦ  
АНЦ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше