МЗС Франції відреагувало на масовані удари Росії по Києву

17 ноября 2025

Франція засудила нічні атаки Росії на Україну, які сталися з 13 на 14 листопада. Ударів зазнали переважно Київ, його енергетична інфраструктура, житлові квартали та лікарня, що призвело до значних людських жертв і постраждалих, серед яких є діти. Про це в суботу, 15 листопада, повідомляється на офіційному сайті Міністерства закордонних справ Франції.
 
МЗС наголосило, що численні удари, здійснені під час кількох хвиль атак, стали свідченням нової ескалації з боку Росії. Це, за словами відомства, ще раз підтверджує небажання російської сторони шукати шляхи досягнення миру.
 
"Ці удари безпрецедентного масштабу, що включали приблизно 430 дронів і 18 ракет, запущених у кількох хвилях, становлять нову ескалацію та свідчать, якщо це взагалі ще потрібно було доводити, про відсутність у Росії будь-якої готовності працювати заради миру", - зазначили у МЗС Франції.
 

У заяві також було підкреслено повну підтримку України, її народу та влади. Окрім того, Франція висловила солідарність із працівниками посольства Азербайджану, яке також постраждало під час обстрілів. Країна запевнила у своїй незмінній відданості принципам суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.
 
Французька сторона пообіцяла продовжувати тісну співпрацю із партнерами задля посилення підтримки України та активізації тиску на Росію з метою припинення агресії.
 
Нагадаємо, що Володимир Зеленський здійснить візит у Париж у наступний понеділок. Український президент планує обговорити зі своїм французьким колегою засоби, які "дозволять Україні захищатися".

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дантес зізнався, на скільки кіло схуд за пів року 17 ноября 2025

37-річний співак Володимир Дантес, який помітно схуд за останній час, розповів, як це йому вдалося.

Могилевська розповіла, через що пройшла старша дочка перед всиновленням та що допомагало її заспокоїти 17 ноября 2025

Співачка Наталія Могилевська вперше розповіла, через що пройшла її старша прийомна донька, 13-річна Мішель перед тим, як зірка всиновила їх із 5-річною Софією. 

Перше платне оновлення безпеки для Windows 10 принесло в стару ОС нові помилки 17 ноября 2025

Компанія Microsoft підтвердила, що розслідує збій, через який перше оновлення в рамках платної програми Extended Security Updates (ESU) для Windows 10 не встановлюється на деяких корпоративних комп'ютерах. Помилка з кодом 0x800f0922 виникає навіть на тих пристроях, де оформлена діюча підписка на продовжену підтримку, повідомляє BleepingComputer.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

241"Голосіївський" 0.6
241"Голосіївський"

Отзывов: 1

Jurist.com.ua 5.0
Jurist.com.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше