МЗС України та фанати "Білого лотоса" змусили HBO попрощатися з російським актором Мілошем Биковичем

4 февраля 2024

У третьому сезоні "Білого лотоса" не зʼявиться серб Мілош Бикович, який побудував карʼєру в Росії, підтримує війну та має паспорт країни-терористки. Після звернення МЗС України до кіностудії та безлічі коментарів від невдоволених фанатів серіалу з путіністом все ж попрощалися.

На його місце нікого не візьмуть, адже за сюжетом Мілош мав зіграти російського йога, а сцени зі згадкою РФ вирішили переписати повністю, пише Deadline.

Журналісти розповіли, що росіянин мав зіграти "кокетливого інструктора з йоги та наставника з покращення життя", проте зараз сценарій змінюють.

"Мілош Бикович, сербський актор, який підтримує Росію з початку повномасштабного вторгнення, тепер збирається грати головну роль у 3 сезоні HBO "Білий лотос". HBO, чи нормально вам працювати з людиною, яка підтримує геноцид і порушує міжнародне право?" – йшлося у твіті МЗС, опублікованому тиждень тому.

Схоже, що HBO за цей час висунули зірці умову: засудження війни та робота чи розірвання контракту. Мілош свій вибір зробив і згадав про бойові дії, але не в Україні, а в Югославії.

Щодо геноциду українців він використав наратив "не все так однозначно" і поскаржився на "торжество абсурду".

"Я виріс у країні, яку роздирала війна. Коли мені було 11 років, дні та ночі я проводив у сховищах, поки йшли бомбардування моєї країни та мого рідного міста. Нікому не хочу пережити таке. У світі дедалі більше активних військових дій та конфліктів. У кожного їх свої обставини. У кожного свій біль", – цинічно видав актор.

Розірваний контракт з HBO росіянин назвав "цілеспрямованою інформаційною кампанією", а також поскаржився, що зовнішні обставини – тобто вбивства, окупація, бомбардування мирних міст, екоцид тощо – впливають на творчі рішення і витісняють "свободу творчості" Мілоша.

"Результатом такого наративу стає торжество абсурду та поразка мистецтва. Моя участь в проєкті стала неможливою через причини, які виходять за межі творчості, тому що я не готовий змінювати принципи", – завуальовано повідомив серб про те, що його позиція – підтримка Росії в намірах знищити Україну.

Раніше OBOZ.UA писав, що у новому біографічниому фільмі від Netflix "Маестро", заснованому на історії життя та кохання легендарного композитора Леонарда Бернстайна, культового композитора з українським корінням назвали "російським євреєм".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Печать самоклеящихся этикеток в рулонах: быстро, качественно и удобно 4 ноября 2025

Печать самоклеящихся этикеток в рулонах для бизнеса любого масштаба. Качественная рулонная полиграфия, точные цвета и долговечные материалы. Закажите этикетки в рулоне от 10 м для своего бренда в типографии Aladdin Print в Киеве.

Полезные советы по выбору маркетплейса в Украине 30 октября 2025

Маркетплейсы — это торговые площадки, которые предлагают широкий выбор товаров: от электроники и одежды до товаров для дома. В Украине их немало, и у многих возникает вопрос: как выбрать подходящую платформу?

Чому нарощені вії втрачають вигин і як цього уникнути? 29 октября 2025

Детальний аналіз причин втрати вигину нарощених вій. Технічні помилки майстрів, помилки догляду клієнтів та професійні рекомендації для збереження ідеальної форми

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

NDO 5.0
NDO

Отзывов: 1

Елена 3.3
Елена

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше