Нідерланди звинуватили Китай у кібершпигунстві

7 февраля 2024

Нідерландські спецслужби заявили, що минулого року китайські кібершпигуни, яких підтримує держава, отримали доступ до нідерландської військової мережі. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що це перший випадок, коли Нідерланди публічно звинуватили Китай у кібершпигунстві на тлі зростання напруженості у сфері національної безпеки між двома країнами.

Агентства, відомі під абревіатурами MIVD і AIVD, заявили, що хакери розмістили шкідливе програмне забезпечення, яке приховувало їхню діяльність, в мережі збройних сил, яку використовували 50 осіб для проведення несекретних досліджень.

У звіті йдеться, що цей інцидент не є незалежним, а є частиною ширшої тенденції китайського політичного шпигунства проти Нідерландів та їхніх союзників.

За словами міністра оборони Нідерландів Кайси Оллонгрен, важливо забезпечити, щоб шпигунська діяльність такого роду, вчинена Китаєм, стала надбанням громадськості, оскільки це допоможе підвищити міжнародну стійкість до цього виду кібершпигунства.

Пекін заперечує звинувачення в кібершпигунстві і заявляє, що виступає проти всіх форм кібератак.

Нагадаємо, ЗМІ писали, що шпигуни РФ та Китаю змінюють тактику в Європі. Якщо раніше Росія оперувала розвідниками під дипломатичним прикриттям, то зараз російські шпигуни видають себе за журналістів та працівників неурядових організацій.

Також повідомлялося, що у Китаї австралійського письменника засудили до смертної кари за шпигунство.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Зірка "Ейфорії" Барбі Феррейра скинула понад 20 кг 11 марта 2026

Зірка "Ейфорії" Барбі Феррейра скинула понад 20 кг і оголила живіт на спокусливих фото Раніше її вага перевищувала 100 кг

Figure AI показала робота, який вміє прибирати кімнату 11 марта 2026

Figure AI показала робота, який вміє прибирати кімнату

В Іспанії провели обшуки в маєтках наближеного до Путіна олігарха - ЗМІ 11 марта 2026

Нерухомість російського олігарха лежить на півдні Майорки в муніципалітеті Кальвія і записана на його малолітніх дітей.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Lowmel Sand 5.0
Lowmel Sand

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше