11 июля 2020
Alina Pash презентувала відеоряд на сингл N.U.M. (Nobody understands me). Кліп до композиції, що поєднала у собі електронну музику, хіп-хоп та етнічні мотиви, — своєрідний арт-маніфест, що закликає усвідомити власне коріння. Дівчина співає різними мовами, намагаючись донести думку про те, що в музиці немає меж, а мова — лише інструмент.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Першим у світі наручним годинникам на сонячних батареях виповнилося 50 років 30 марта 2026
Компанія Citizen відзначила півстолітній ювілей своїх перших аналогових наручних годинників на сонячній енергії, з нагоди чого випустила нову лімітовану серію хронометрів Eco-Drive Photon. Тоді, на початку 70-х, в виробництво вийшли кварцові годинники, батареї яких залишали бажати кращого. Сонячні елементи в годинниках згладили цей недолік, початок чому поклали годинники Citizen Crysotron Solar Cell, випущені в 1976 році.
Хакери зламали інфраструктуру Єврокомісії та вкрали 350 ГБ даних 29 марта 2026
Європейська комісія (ЄК) оголосила про кібератаку, що торкнулася хмарної інфраструктури, на якій розміщено її веб-сайт на платформі Europa.eu. Комісія зазначила, що завдяки оперативному реагуванню вдалося локалізувати інцидент і вжити заходів для зниження ризиків з метою захисту сервісів і даних, не порушуючи при цьому доступність веб-сайтів Europa.eu.
«Смартфон Трампа» все ж існує — нещодавно його сертифікувала FCC 29 марта 2026
Амбіції нинішнього президента США Дональда Трампа в певний момент виявилися і в створенні власного оператора мобільного зв'язку, для якого випуск іменного смартфона став справою честі. У січні пристрій під назвою «T1», під яким раніше фігурував первісток марки, пройшов сертифікацію в Федеральній комісії з зв'язку США (FCC).