Німеччина через енергокризу відкладе зупинку АЕС

19 октября 2022

Німеччина продовжить до квітня роботу всіх трьох атомних електростанцій, які мали бути закриті наприкінці цього року. Відповідне розпорядження видав канцлер Німеччини Олаф Шольц через викликану Росією енергетичну кризу. Про це у вівторок, 18 жовтня, повідомляє ВВС.

Зазначається, що укази Шольца скасували дії "зелених" у його коаліції, які хотіли, щоб АЕС перебували в резерві, аби використовувати їх лише у разі потреби.

Атомна енергетика забезпечує лише близько 6% електроенергії у ФРН. Рішення про поетапну відмову від неї у 2011 році ухвалила канцлер Ангела Меркель на тлі аварії на Фукусімі в Японії.

Однак через викликану діями Росії енергокризу ФРН перезапустила законсервовані вугільні електростанції, хоча план країни полягає у відмові від вугілля для зеленої енергії.

Наприкінці минулого року у Німеччині вивели з експлуатації три АЕС. Залишилось у роботі ще всього три, але й їх хотіли законсервувати до кінця 2022 року. Припинення роботи трьома станціями означатиме повну відмову німців від атомної енергетики.

Раніше повідомлялося, що "зелені" підтримали пропозицію продовжити роботу двох німецьких АЕС, а третю планувалося все ж таки зупинити.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Три симптоми діабету: як виявити високий цукор в крові без глюкометра 24 июня 2026

Діабет є поширеним захворюванням, від якого страждають мільйони людей у всьому світі. Крім того, є…

Залізниця Німеччині повністю припинила роботу 24 июня 2026

Пасажирів закликали шукати альтернативні види транспорту, оскільки очікуються значні затримки та скасування рейсів.

Навіть iPhone Pro Max може здатися маленьким: що готують виробники 24 июня 2026

Навіть iPhone Pro Max може здатися маленьким: що готують виробники

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Лео-шоп 0.2
Лео-шоп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше