17 августа 2022
Канцлер ФРН Олаф Шольц заявив, що Німеччина не підтримуватиме ініціативу низки європейських країн щодо запровадження заборони на видачу шенгенських віз громадянам РФ. Про це він сказав у понеділок, 15 серпня, після зустрічі з лідерами Скандинавських країн в Осло.
"Це не війна російського народу. Це війна (президента Росії Володимира. - Ред.) Путіна. І ми маємо чітко це розуміти", - цитує Шольца Associated Press.
Канцлер Німеччини вважає, що для дебатів щодо заборони на європейському рівні може бути місце, але застерігає, що в разі запровадження обмежень з труднощами з виїздом із РФ зіткнуться опоненти Кремля. "Важливо розуміти, що багато людей тікають з Росії, тому що вони не згодні з російським режимом. Всі рішення, які ми ухвалюємо, не мають ускладнювати процес виїзду з країни для втечі від влади та диктатури в Росії", - цитує Шольца dpa.
Джерело: Українська служба DW
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Лікар назвала поширену помилку при вживанні меду 19 августа 2026
За словами лікаря дієтолога Світлани Фус, люди роблять помилку, сприймаючи мед як здоровий замінник цукру.…
Стали відомі 5 помилок, які знижують сексуальність 19 августа 2026
Австралійська експертка з відносин Луонн Уорт назвала 5 ключових помилок, які допускають люди у відносинах.…
Три продукти, які уражують печінку навіть у непитущих 19 августа 2026
Деякі продукти сприяють стрімкому відкладенню жиру на внутрішніх органах. Ковбаса, магазинна випічка, солодкі напої та…