Німеччина призупиняє спрощений візовий режим із РФ

31 августа 2022

Глава МЗС ФРН Анналена Бербок заявила, що Німеччина призупиняє угоду про полегшення візового режиму із Росією. Про це повідомляє ТАРС.
 
За її словами, Європі потрібно знайти спільне рішення за різних позицій.
 
"Моя пропозиція – призупинити угоду про спрощену видачу віз, щоб більше не видавати багаторічні візи, щоб дати можливість державам, яких це питання стосується якнайбільше, – пильніше перевіряти, задля яких цілей використовуються візи", – зазначила Бербок.
 

Нагадаємо, ЄС готується ускладнити оформлення віз для росіян. Брюссель прагне "не зупинятися на обмеженні спрощення віз" і може вжити додаткових заходів щодо цього напряму до кінця року.
 
Також повідомлялося, що країни – члени Євросоюзу мають врахувати політичні аспекти у питанні видачі віз громадянам Російської Федерації.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Їзда в таксі без ременя: хто платить штраф і до чого це може призвести 3 июля 2025

Їзда в таксі без ременя: хто платить штраф і до чого це може призвести

В Конгресі вимагають пояснень щодо помочі Україні 3 июля 2025

Конгресмен Браян Фіцпатрік звернувся до Трампа з вимогою негайного брифінгу на тлі новин про зупинку допомоги Києву.

У Польщі затримали українців за викрадення мігрантів 3 июля 2025

Підозрювані викрадали мігрантів та катували їх. Відео з тортурами надсилали рідним, вимагаючи викуп у криптовалюті.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше