24 июля 2025
Уряд Німеччини відкрив шлях для поставок винищувачів Eurofighter Туреччині. Про це повідомляє інформагентство Bloomberg, посилаючись на обізнаного співрозмовника.
Співрозмовник видання стверджує, що Берлін схвалив поставку 40 літаків Eurofighter Typhoon Анкарі.
Рада безпеки уряду в Берліні підписала попередній запит на 40 винищувачів.
Представник уряду Німеччини відмовився від коментарів, зазначивши, що засідання Ради безпеки є конфіденційними.
Як відомо, попередній німецький уряд на чолі з Олафом Шольцом виступав проти продажу Eurofighter Туреччині.
Недавно ЗМІ повідомили, що новий уряд Німеччини, який очолює Фрідріх Мерц, більш не стоїть на заваді запланованому продажу літаків Eurofighter Typhoon Туреччині.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Іран в ООН зробив заяву щодо Ормузької протоки 14 марта 2026
Поточна ситуація є наслідком агресивних і дестабілізуючих дій США, які які розпочали агресію проти Ірану і підірвали регіональну безпеку, заявив іранський дипломат.
Що нас вбиває: 10 найсмертельніших хвороб у світі 14 марта 2026
Нас лякають екзотичні хвороби, чи ми впевнені, що по-справжньому серйозні захворювання залишилися в минулому, а сучасна медицина впорається практично з усім? На жаль — багато загроз все ще поруч і забирають більше людей, ніж прийнято вважати.
Атака на французьку базу: Макрон повідомив про загибель солдата 13 марта 2026
Лідер Франції нагадав, що військові його країни присутні в Іраку виключно для участі в боротьбі з тероризмом.