9 сентября 2024
Міністерка внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер розпорядилася запровадити тимчасовий контроль на всіх сухопутних кордонах Німеччини та повідомила про це Комісію ЄС. Про це пише BILD у понеділок, 9 вересня.
Рішення ухвалено для того, щоб обмежити кількість людей, які в'їжджають у країну нелегально.
Відтепер влада розраховує на впровадження "моделі ефективного видворення нелегальних мігрантів відповідно до європейського законодавства".
Подальші деталі поки що не розкриваються. Водночас завтра відбудеться черговий раунд переговорів між правлячою коаліцією та опозиційним блоком ХДС/ХСС.
В даний час видворення на сухопутних кордонах Німеччини відбувається лише в окремих випадках: якщо, наприклад, людині заборонено в'їзд до країни або якщо вона не подала прохання про надання притулку.
Нагадаємо, на фестивалі у німецькому місті Золінген 23 серпня чоловік з ножем напав на перехожих. Принаймні три людини загинуло.Згодом з’ясувалося, що напад – мігрант з Сирії.
А 27 серпня німецькі поліцейські застрелили озброєного двома ножами чоловіка.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Неймовірна трансформація: Toyota Prius перетворили на суперкар 27 августа 2025
Неймовірна трансформація: Toyota Prius перетворили на суперкар
Стейтем у панамі заселфився з коханою на яхті та показав сина в стійці на руках. Фото 27 августа 2025
Схоже, літо у родині британського актора Джейсона Стейтема та його нареченої, супермоделі Розі Хантінгтон-Вайтлі не збирається закінчуватися. Знаменитості знову влаштували собі сімейні розваги на яхті.
Стало відомо, як Google Maps веде водія без супутників: секрет у Bluetooth 27 августа 2025
Стало відомо, як Google Maps веде водія без супутників: секрет у Bluetooth