29 ноября 2024
Офіційний Берлін заперечують, що пропонував уряду України знизити призовний вік. Про це сказав речник МЗС ФРН Крістіан Вагнер, повідомляє Укрінформ у п'ятницю, 29 листопада.
Посадовець таким чином прокоментував чутки про те, що така пропозиція була висловлена з боку Німеччини.
"Я не можу це підтвердити. І, чесно кажучи, ми як Німеччина не стали би втручатися в питання, як Україна веде свою оборонну боротьбу проти росіян», - заявив Вагнер.
Він своєю чергою заявив, що взагалі не має наміру коментувати пропозиції про доцільність зниження призовного віку, адже "Україна сама ухвалить правильні рішення для вирішення своїх проблем".
Як відомо, ЗМІ писали, що на думку США Україні необхідно знизити мобілізаційний вік до 18 років.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стармер відреагував на стрілянину військового корабля Росії у Ла-Манші 17 июня 2026
Те, що сталося в Ла-Манші, викликає глибоке занепокоєння, це було безвідповідально, наголосив британський прем'єр.
Риба, яка допомагає очистити шкіру від акне 17 июня 2026
Регулярне вживання сардин зробить шкіру чистою.
Під Києвом чоловік вночі проник у квартиру та скоїв розпусні дії щодо 8-річної дівчинки 17 июня 2026
Під Києвом чоловік вночі проник у квартиру та скоїв розпусні дії щодо 8-річної дівчинки Підозрюваному загрожує тривалий термін ув'язнення