Німеччина зупинила надання притулку сирійцям

10 декабря 2024

Німеччина призупинила розгляд заяв про надання притулку від громадян Сирії. Про це 9 грудня повідомляє Der Spiegel із посиланням на Федеральне відомство у справах міграції та біженців.

Таке рішення пов'язане із новою оцінкою ситуації з безпекою в Сирії, наголосили у відомстві.
 
Зараз на розгляді перебувають близько 47 тисяч заяв від сирійських громадян. Влада Німеччини уточнила, що тих, хто вже отримав відповідь на свою заявку, не торкнуться нові обмеження.
 

Припинення обробки заяв викликане переглядом підходів до ситуації в Сирії, що, ймовірно, пов'язане з недавніми подіями в регіоні, включаючи зміну політичного контролю та посилення нестабільності.

Нагадаємо, 8 грудня сили повстанців у Дамаску оголосили столицю "вільною" від влади президента Башара Асада. Вони заявили, що державні установи залишатимуться під наглядом колишнього прем'єр-міністра до офіційної передачі влади.

Над посольством Сирії у Москві підняли прапор повстанців

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У США пілота засудили за спробу продати літаки для російської еліти 25 января 2026

Сергій Нечаєв визнав провину у спробі незаконного експорту літаків без ліцензії, контрабанді та наданні неправдивих даних у документації.

В «Google Фото» з'явилася експериментальна функція створення ШІ-мемів з фотографій користувачів 25 января 2026

У додатку «Google Фото» з'явилася нова функція під назвою Me Meme, яка використовує генеративний штучний інтелект (ШІ) для перетворення особистих фотографій користувача на меми. Інструмент, що дозволяє створювати персоналізовані зображення, став доступним на Android та iOS.

Після оновлення будильник в iPhone став беззвучним, але це легко виправити 25 января 2026

Деякі власники iPhone зіткнулися зі збоєм, через який їхні будильники почали спрацьовувати без звуку. Проблема полягає в автоматичній зміні налаштувань звуку будильника на значення «Ні» в стандартному додатку «Годинник», з'ясував 9to5Mac, запропонувавши варіанти виправлення.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Орест 5.0
Орест

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше