10 марта 2025
Християнсько-демократичний союз Фрідріха Мерца та Соціально-демократична партія Німеччини погодили рамковий документ для подальших коаліційних переговорів. Про це у суботу, 8 березня, пише Spiegel.
"Менш як за два тижні після дострокових федеральних виборів, ХДС-ХСС та СДПН заявили про погоджений документ, що закладає основу для подальших перемовин про формування уряду", - пише газета.
ХДС та СДПН погодили 11-сторінковий документ, в якому узагальнено зафіксували наміри щодо ключових сфер політики майбутнього спільного уряду.
Питання обороноздатності політики декларують як одне з ключових для потенційного уряду. Зокрема, стверджують, що "захист нашої свободи є необхідним завданням", та обіцяють, що Німеччина продовжить підтримку України.
Вказується, що Фрідріх Мерц планує створити коаліцію до Великодня (20 квітня).
Переможець парламентських виборів у Німеччині Фрідріх Мерц заявив, що Берлін виділить Києву додаткову допомогу в розмірі 3 млрд євро, що були заморожені Олафом Шольцом.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
HuffPost назвала, скільки для США коштує захоплення Трампа грою у гольф 10 марта 2025
Дональд Трамп відомий своєю любов'ю до гольфу. Найчастіше він відпочивав на своєму гольф-курорті та під час першого президентського терміну.
Експерти назвали три сухофрукти, які краще їсти перед сном 10 марта 2025
Сухофрукти — це не лише смачні ласощі, але й джерело поживних речовин, які допомагають підтримувати здоров'я. Та деякі сухофрукти експерти особливо виділяють, стверджуючи, що вони не лише зміцнюють імунітет, але й укріплюють хребет.
Стало відомо, чи дійсно потрібно проходити 10 тисяч кроків щодня 10 марта 2025
Існує думка, що людина повинна проходити 10 000 кроків щодня, щоб не мати проблем зі здоров'ям, жити довше і залишатися в формі. Та чи дійсно це так?