Наїзд авто на фанів Ліверпуля: постраждали понад 45 людей

28 мая 2025

Британець, який в’їхав мікроавтобусом у натовп вболівальників Ліверпуля, поранив понад 45 осіб. Він діяв самостійно, інцидент не розглядається як теракт. Про це повідомляє Associated Press у вівторок, 27 травня.
 
До лікарень було доставлено 27 людей, з них двоє у важкому стані. Ще 20 осіб отримали незначні травми і були оглянуті на місці. Серед постраждалих - щонайменше четверо дітей.
 
Чотири людини, включно з дитиною, опинилися під мікроавтобусом, і рятувальникам довелося піднімати транспорт, щоб їх витягти. 
 

Нагадаємо, ввечері 26 травня автомобіль у британському місті Ліверпуль протаранив натовп уболівальників однойменного футбольного клубу Ліверпуль під час параду на честь перемоги в Прем’єр-лізі.
 
Машину зупинили на місці аварії, а чоловіка, який був за кермом, затримали правоохоронці. Ним виявився 53-річний британець. Поліція веде розслідування причин аварії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Росіяни навмисно атакують цивільних дронами - ООН 27 июня 2025

Націлювання російськими операторами дронів на практиці порушило основні принципи міжнародного гуманітарного права.

WhatsApp навчився автоматично підбивати підсумки непрочитаних повідомлень 27 июня 2025

WhatsApp навчився автоматично підбивати підсумки непрочитаних повідомлень

В Україні запрацювали сезонні обмеження для водіїв: що потрібно знати 27 июня 2025

В Україні запрацювали сезонні обмеження для водіїв: що потрібно знати

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше