13 января 2026
У Бєлгородській області РФ планують шукати "провокаторів" серед жителів, які незадоволені відключеннями електроенергії через удари ЗСУ. Відповідне завдання провести моніторинг населення дав губернатор В’ячеслав Гладков, пишуть росЗМІ.
"Кожна складна ситуація викликає агресію у наших ворогів, які є ззовні. Ми бачимо збільшення інформаційних атак зі сторони України, а також дії внутрішніх ворогів", - заявив Гладков.
За його словами, зібрана інформація про спроби "сформувати соціальну напругу" передаватиметься силовикам для притягнення відповідних осіб до адміністративної або кримінальної відповідальності.
Гладков зазначив, що "провокатори" прагнуть "підняти хвилю незадоволення" в умовах, коли втрати енергетичних потужностей через обстріли стали "практично катастрофічними". Він попередив, що відключення електроенергії може охопити всю область, де проживає близько 1,5 млн людей.
Щобільше, він зазначив, що торгові мережі недостатньо обладнали свої магазини генераторами, через що ті були змушені закритися після відключення світла. Влада готує звернення до прокуратури стосовно цього.
Раніше у Бєлгородській області РФ без електроенергії та теплопостачання залишилося 556 тисяч жителів.
Як відомо, 14 грудня Бєлгород також пережив обстріл, що призвело до серйозних пошкоджень інженерної інфраструктури, зокрема теплоелектроцентралі Луч.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Інсульт: 5 ознак, які повинен знати кожен 23 июня 2026
Одне з найбільших помилок про інсульт полягає в тому, що він трапляється тільки з літніми…
Готували теракт в центрі Києва та хотіли втекти до РФ: затримано двох ворожих агентів 22 июня 2026
Готували теракт в центрі Києва та хотіли втекти до РФ: затримано двох ворожих агентів. Фото та відео Підозрюваним загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна
Чому у спеку не варто пити крижану воду 22 июня 2026
Багато хто спеціально охолоджує воду, щоб пити її в спеку. Але робити так не варто.