17 декабря 2025

На Донеччині співробітники Служби безпеки України та Національної поліції затримали колаборантку. Жінка очолювала "пресцентр" окупаційного "центру зайнятості ДНР" та готувала матеріали для російських ЗМІ і організовувала масово-агітаційні заходи.
Про це повідомляє пресслужба СБУ. Відомо, що затриманою виявилась 54-річна мешканка Донецька, яка під час окупації міста почала співпрацювати з російськими загарбниками.
На початку повномасштабного російського вторгнення окупанти призначили затриману на керівну "посаду" у так званому "медійного секторі центру зайнятості ДНР".
Працюючи на цій посаді колаборантка готувала тексти виступів для місцевих чиновників та їхніх кураторів із країни-агресорки. Крім того, затримана створювала матеріали для окупаційних ЗМІ та організовувала проросійські масово-агітаційні заходи в Донецьку.
Вона також регулярно виступала в ефірах місцевих телеканалів та закликала мешканців вступати до псевдоустанов РФ.
Колаборантку затримали у Дружківці, куди та приїхала з окупованих територій, щоб провідати родичів. Слідчі СБУ повідомили затриманій про підозру у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України). Жінці загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Як повідомляв OBOZ.UA:
– У Чернігові агент ФСБ РФ готував теракт. Зловмисник отримав завдання підірвати військовослужбовця Сил оборони України, призначивши йому підставне "побачення" від імені вигаданої дівчини.
– Співробітники СБУ затримали ворожих агентів, які готували обстріли по теплових- та гідроелектростанціях Київської області. Зловмисниками виявились мешканці Одеської та Хмельницької областей.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Евакуація екіпажу Crew-11 з МКС запланована на годину півночі 15 січня 11 января 2026
Компанія SpaceX та NASA склали поетапний план евакуації екіпажу Crew-11 з Міжнародної космічної станції. Одному з членів екіпажу знадобилася медична допомога, недоступна на станції. Планове повернення команди Crew-11 мало відбутися в період з лютого по квітень, тому було прийнято рішення про термінову евакуацію всієї команди.
Samsung показала складну OLED-панель без видимої складки — її можуть застосувати в iPhone Fold 11 января 2026
На своєму стенді на виставці CES 2026 компанія Samsung Display представила першу складну OLED-панель без видимих складок. Ймовірно, саме вона буде використовуватися в майбутньому смартфоні Galaxy Z Fold 8, вихід якого очікується в другій половині цього року. Вона також може бути використана в першому складному iPhone від Apple.
Жорстоко вбив перехожого через те, що той заступився за дівчину: у Києві суд виніс вирок зловмиснику 11 января 2026
Жорстоко вбив перехожого через те, що той заступився за дівчину: у Києві суд виніс вирок зловмиснику. Фото Злочинець має провести за гратами вісім років