6 октября 2025
На східному схилі гори Еверест у Тибеті через сильну заметіль заблокованими залишаються майже тисяча осіб. Про це інформує Reuters у неділю, 5 жовтня.
Рятувальники спільно з сотнями місцевих жителів розчищають шляхи до наметових таборів на висоті понад 4900 метрів. Частину туристів уже вдалося евакуювати.
Снігопад почався ввечері 3 жовтня та тривав упродовж суботи. Влада повіту Тінгрі повідомила про тимчасове призупинення продажу квитків і закриття доступу до туристичної зони Евересту.
У сусідньому Непалі зливи спричинили зсуви та раптові повені, які заблокували дороги, зруйнували мости й призвели до загибелі щонайменше 47 людей. Найбільше постраждав східний район Ілам, де загинули 35 осіб, ще дев’ятеро вважаються зниклими безвісти.
Раніше повідомлялося, що британський альпініст Кентон Кул піднявся на Еверест уже 19-й раз, встановивши новий рекорд серед іноземців.
Польський спортсмен здійснив спуск з Евересту на лижах без кисню
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Компания Benks представила чехол на iPhone 17 Air – сочетание дизайна и прочности 4 ноября 2025
iPhone Air, который буквально покорил почитателей техники «яблочного» бренда, пользуется повышенным спросом среди современников. При этом растет и востребованность на аксессуары для гаджета
Арабіка, робуста чи мікс – що вибрати 28 октября 2025
На упаковці кави завжди вказується її сорт. Це може бути арабіка, робуста чи мікс або купаж із різним співвідношенням обох сортів
Bubble Tea оптом от магазина Next Cup 28 октября 2025
Next Cup — надёжный поставщик ингредиентов для Bubble Tea: шарики, сиропы, стаканчики, топпинги. Высокое качество и быстрая доставка по Украине.