25 декабря 2012
23 декабря, в Киеве состоялся финал Национального отбора на песенный конкурс Евровидение-2013. В финальном концерте национального отбора на "Евровидение - 2012" победу одержала молодая певица Злата Огневич, пишет ТСН.
На втором месте оказалась Даша Медовая.
Победителя выбирали комбинированным посчетом результатов голосования жюри и интерактивного голосования телезрителей.
Профессионально жюри было выбрало 20 финалистов: Оксана Пекун и Максим Новицкий; Мария Яремчук; Мариетта; Дмитрий Яремчук; Инеш; Злата Огневич; дуэт Эмоушен; ансамбль Гвоздівчанка; Realivanna; Таня Ширко; группа Тринити; Ана Стесия; Алина Гросу; Даша Медовая; Лена Корнеева; Ангелия; Эдуард Романюта; Матвей Вермиенко; группа ДиОфильмы; Дима Скалозубов.
Напомним, в прошлом году на "Евровидение - 2012" Украину представляла певица Гайтана.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
segodnya.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Кожен четвертий активний смартфон у світі в 2025 році це iPhone 11 февраля 2026
Apple виявилася безумовним лідером на ринку смартфонів — на продукцію компанії припала найбільша база активних пристроїв серед усіх світових брендів. Цей показник враховує кількість використовуваних пристроїв, а також такі фактори, як здатність утримувати споживачів, лояльність до екосистеми та термін служби пристрою. Кожен четвертий з активних у 2025 році смартфонів припаде на iPhone, підрахували аналітики Counterpoint.
Китайські вчені створили полутвердотільні акумулятори, яким не страшні -34 °C 11 февраля 2026
З тематичних новин вже відомо, що одним із способів створення морозостійких акумуляторів є заміна літію в їх складі на натрій, але це не єдиний шлях удосконалення хімічного складу батарей. Китайським вченим вдалося створити літієві акумулятори з напівтвердим електролітом, які спокійно працюють при тридцятиградусному морозі.
У Європі провели успішне випробування гіперзвукової ракети 11 февраля 2026
Ракета під час польоту розвинула швидкість понад 6 Махів і продемонструвала дальність більш як 300 кілометрів.