25 марта 2025
Пропагандиста провладного російського видання Известия Олександра Федорчака ліквідували на фронті в Україні. Про це заявив сам російський ЗМІ в понеділок, 24 березня.
"Про це стало відомо у понеділок, 24 березня. Подробиці події уточнюються", - зазначається в повідомленні.
Відомо, що росіянин незаконно приїжджав на тимчасово окуповану територію України, починаючи з 2022 року.
"Останній репортаж про події на куп'янському напрямі було знято ним буквально напередодні", поскаржились його так звані "колеги" з видання.
Як ми вже писали, в листопаді у Росії заявили про "раптову смерть" пропагандиста зі США.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Суддю з Києва судитимуть за незаконне збагачення 7 апреля 2026
Суддю з Києва судитимуть за незаконне збагачення
Стали відомі ефективні продукти для зниження апетиту 7 апреля 2026
Щоб трохи знизити апетит, треба наситити організм триптофаном.
Ормузьку протоку намагаються залишити перші танкери з катарським ЗПГ 7 апреля 2026
До сьогоднішнього дня жоден завантажений танкер із ЗПГ не перетинав Ормузьку протоку з того часу, як наприкінці лютого США та Ізраїль почали завдавати ударів по Ірану.